Mateusz "Big Boy" Borkowski o tajemniczej Kindze. "Tak, będzie moją żoną" [TYLKO U NAS]

Mateusz "Big Boy" Borkowski
Mateusz "Big Boy" Borkowski opowiedział o partnerce
Źródło: MWMEDIA
Mateusz "Big Boy" Borkowski wziął udział w prezentacji ramówki TVN. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swojej partnerce. Tylko nam zdradził dwa szczegóły z jej życia i wyznał, że ma wobec wybranki poważne plany.

W sierpniowe popołudnie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Na wydarzeniu zjawiły się największe gwiazdy kanałów wchodzących w skład Grupy TVN. Nie zabrakło znanych ze swojego ciętego języka i trafnych obserwacji bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorami". Mateusz "Big Boy" Borkowski od lat bawi widzów, a jego spektakularna metamorfoza odbiła się szerokim echem w mediach.

"Big Boy" o partnerce. Kiedy pokaże ukochaną?

Mateusz "Big Boy" Borkowski wyznał niedawno, że ma szczególną pasję - uwielbia modę i zakupy. I to właśnie m.in. ta forma spędzania wolnego czasu połączyła go z partnerką. Wciąż jednak nie wiadomo, kim jest i jak wygląda partnerka "Big Boya". W rozmowie z Dagmarą Olszewską bohater "Gogglebox" uchyla rąbka tajemnicy i opowiada o ukochanej. Mężczyzna przyznaje, że nie ukrywa partnerki.

- Nie no, sama się przedstawi. My już rozmawialiśmy na ten temat - ona nie chce się pokazywać, bo jak każda kobieta boi się hejtu. Każdy chyba, kto wchodzi do tego świata się tego boi i to jest zrozumiałe. Jak nabierze skóry tak odpornej jak ja, to przestanie się bać. Ale myślę, że to samo nastąpi niebawem i myślę, że ona powoli staje się na to przygotowana - mówi.

Mateusz "Big Boy" Borkowski dodaje, że nie przygotowuje partnerki na zderzenie z show-biznesem i rozpoznawalnością.

- Wyznaję zasadę, że rzucenie na głęboką wodę będzie lepsze niż powolne przygotowywanie do czegoś, co i tak nastąpi - przyznaje.

Tylko nam gwiazdor "Gogglebox" zdradza dwie, nieznane dotąd informacje o tajemniczej Kindze.

- Kinga jest ogromnym śpiochem - potrafi przespać od 21 do 11 bez żadnego problemu. Nawet wtedy zdarza się, że nie bywa wyspana [...] Jest to bardzo zabawowy człowiek i nikt mi w to nie wierzy. Potrafi rozbawić mnie kilkukrotnie w ciągu dnia - mówi.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości, zakochaniu i przyjaźni. Kim jest tajemnicza Kinga?

"Big Boy" ma poważne plany wobec partnerki. Będzie ślub!

Choć Mateusz "Big Boy" Borkowski nie afiszuje się swoim związkiem, nie ukrywa, że ma wobec partnerki poważne plany. Jak się okazuje, chce oświadczyć się tajemniczej Kindze!

- Pierścień z diamentem tak, ale kiedy, to wam nie powiem. Tak, będzie moją żoną - będzie panią Borkowską. Po tylu potknięciach i perturbacjach Kinga jest moją kobietą do końca życia. Cieszę się, że ją spotkałem - wyznaje w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Czy mają już wszystko zaplanowane? Para od jakiegoś czasu mieszka razem, więc "Big Boy" zakłada, że po ewentualnym ślubie niewiele się zmieni.

- Mieszkamy już razem od dawna i zachowujemy się jak stare, zgrzybiałe małżeństwo. Myślę, że nic się takiego nie zmieni. Będziemy mieć dzieci, duży dom i psy - dodaje.

Więcej o ukochanej Mateusza "Big Boya" Borkowskiego dowiecie się poniżej:

Mateusz "Big Boy" Borkowski
Mateusz "Big Boy" Borkowski o tajemniczej ukochanej. Dlaczego jest anonimowa?
Mateusz "Big Boy" Borkowski od lat inspiruje widzów TTV i internautów swoją niebywałą przemianą i optymizmem. Niedawno podczas nagrań do nowego sezonu "99 gra o wszystko" opowiedział w wywiadzie o swojej tajemniczej miłości. Przyznał, że nie zawsze jednak widział w swojej partnerce potencjał na uczucie.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości