Grażyna Szapołowska i jej córka w żałobie. Pożegnały bliskiego im mężczyznę

Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska
Grażyna Szapołowska i jej córka w żałobie
Źródło: MWMEDIA
Żałoba w rodzinie Grażyny Szapołowskiej. Córka aktorki poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Katarzyna Jungowska pokazała czarno-białe zdjęcie zmarłego mężczyzny. Na wpis zareagowała Grażyna Szapołowska. Fani składają kondolencje.

Grażyna Szapołowska miała trzech mężów. Jej pierwszym wybrankiem był aktor Marek Lewandowski. Córkę Katarzynę ma z drugim mężem — Andrzejem Jungowskim. Aktorka ma również dorosłą wnuczkę Karolinę. Kobiety łączy bliska więź. Wspierają się w każdym momencie życia. Teraz przed nimi czas żałoby.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

SKAZANA3_MALIKOWSKA_ZALOBA
Marta Malikowska o córce i żałobie
Marta Malikowska w poruszającej rozmowie. Wyznała co czuje niemal rok po śmierci Jacka "Budynia" Szymkiewicza

Grażyna Szapołowska i jej córka w żałobie

Córka Grażyny Szapołowskiej opublikowała na Instagramie smutny wpis. Nie podała wielu informacji. Zamieściła tylko czarno-białe zdjęcie mężczyzny, który był jej ojcem chrzestnym.

"RIP Krzysztof #ojciecchrzestny" - oznaczyła zdjęcie.

Pod informacją o śmierci członka rodziny Katarzyny Jungowskiej pojawiły się kondolencje i słowa wsparcia. Grażyna Szapołowska również zareagowała na smutną wieść.

"Niech odpoczywa w pokoju" - napisała aktorka.

Katarzyna Jungowska przyszła na świat 29 czerwca 1978 w Warszawie. Zajmuje się reżyserią i jest scenarzystką. Wystąpiła też w kilku produkcjach, m.in. w "Panu Tadeuszu", w którym jej mama wcielała się w postać Telimeny. Bywa, że mama i córka razem pracują. Aktorka wystąpiła w krótkometrażowym filmie córki pt. "Wiedźma". 

Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska o relacji matka-córka

Grażyna Szapołowska nie mogła poświęcić córce tyle czasu, ile by chciała. Urodziła dziecko na początku swojej drogi zawodowej. W opiece nad pociechą pomagała jej mama. Artystka macierzyńskie uczucia przelała na wnuczkę.

"Jesteśmy młode, mamy dwadzieścia parę lat, rodzimy dzieci i nie mamy czasu. W tej chwili trochę zazdroszczę kobietom, które rodzą już jako dojrzałe kobiety i widzę, że to jest inne podejście – nie ma tego pośpiechu, nie ma tej walki o byt, chociaż o byt to w sumie jest zawsze walka" – twierdzi Grażyna Szapołowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Jungowska do czwartej klasy podstawówki mieszkała z babcią. Bardzo wiele jej zawdzięcza. Niestety kobieta też odeszła już z tego świata.

Reżyserka wspomina, że mama wynagradzała jej nieobecność prezentami.

"Mamę pamiętam, jak odwiedzała mnie między planami zdjęciowymi i zawsze było wiadome, że jak przyjedzie, to będzie Coca Cola i guma Donald (śmiech). Mama zawsze chciała wynagrodzić mi nieobecność prezentami, słodyczami. Kiedy była, brała mnie na wakacje, ale niestety nie miała wtedy dużo czasu dla mnie, za to teraz miała czas na moją córkę Karolinę i trochę to wygląda tak, jakbyśmy były dwiema córkami mojej mamy. Jakoś nadrobiłyśmy ten czas" - powiedziała Katarzyna Jungowska w rozmowie dla Jastrząb Post.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości