Grób Krzysztofa Krawczyka do zmiany. Tablica nagrobna sprawia bliskim problemy

Krzysztof Krawczyk
Grób Krzysztofa Krawczyka do zmiany
Źródło: MWMEDIA
Grób Krzysztofa Krawczyka znajduje się na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. To miejsce odwiedzają setki fanów wokalisty. Andrzej Kosmala, bliski współpracownik gwiazdora, zdradził, że nagrobek będzie zmieniony.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Informacja o śmierci jednego z najważniejszych wokalistów polskiej sceny muzycznej wstrząsnęło krajem. Choć w mediach pojawiały się przekazy o pogarszającym się stanie zdrowia, dwa dni przed śmiercią Krzysztof Krawczyk opuścił szpital po tym, jak trafił do niego w związku z zarażeniem koronawirusem.

Krzysztof Krawczyk 50 lat na scenie
Krzysztof Krawczyk był 50 lat na scenie
Źródło: Co Za Tydzień

Grób Krzysztofa Krawczyka do remontu

Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło zaledwie 1,5 roku, Andrzej Kosmala poinformował o planach zmiany nagrobka. Na miejsce pochówku gwiazdora przybywa wielu fanów, którzy chcą oddać hołd zmarłemu idolowi. To wiąże się z dużą liczbą zniczy, które dziennie stawiane są na grobie wokalisty. Jak się okazuje, liczne grono odwiedzających dało do myślenia bliskim Krzysztofa Krawczyka, którzy mają problem z utrzymaniem nagrobka w zadowalającym stanie.

"Przed zimą planujemy wymienić płytę nagrobną Krzysztofa Krawczyka. Będzie ona wykonana z innego kamienia, ponieważ na obecnym powstają plamy po wosku od zniczy. Dodatkowo chcemy zrobić płotek, który będzie otaczał grób. Z powodu ostatnich kradzieży na grobie proboszcz chce zainstalować na cmentarzu kamery, żeby nie było podobnych incydentów" - powiedział Andrzej Kosmala w rozmowie z se.pl.

Warto dodać, że nagrobek swoim wyglądem przypomina scenę. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że ma on zostać podświetlony, a nawet wyposażony w odtwarzacz z piosenkami Krzysztofa Krawczyka. Co ciekawe, niedawno Andrzej Kosmala zapowiedział również wymianę otaczającego grób betonu, na którym pozostają ślady po wosku.

"Miejsce spoczynku Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach. Ostatnio napisał jakiś człowiek, że za dużo betonu. Tylko że przy tym grobie codziennie bywa po przynajmniej sto osób. Beton będzie wymieniony na granit, gdyż rozlewany wosk na betonie pozostawia złe ślady. Dlaczego wrogowie Krawczyka za życia po jego śmierci wywołują tyle problemów? Spoczywaj Krzysiu w spokoju!" - napisał w mediach społecznościowych.

Marian Lichtman o kradzieżach

Jakiś czas temu wdowa po Krzysztofie Krawczyku poinformowała, że z grobu artysty znikają prezenty, które pozostawiają wierni fani. Andrzej Kosmala w komentarzach pod postem zarzucił, że powodem kradzieży z nagrobków są wywiady udzielane przez Krzysztofa Cwynara i Mariana Lichtmana. Zasugerował również, że to oni mogą kraść fanty z grobu Krzysztofa Krawczyka.

"A może to wysłannicy bandy wrogów Krzysztofa i Ewy z Łodzi o zaburzeniach psychicznych (...). Jeszcze poznacie prawdę! (...) To napędzają szmatławce i portale, i psychole typu Cwynar i Lichtman, zawistni na Krawczyka nawet po śmierci. Staramy się nie reagować, ale są granice!" - napisał były menedżer gwiazdora.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do Mariana Lichtmana. Tylko na cozatydzien.tvn.pl przeczytacie, co o sytuacji sądzi członek zespołu Trubadurzy.

Marian Lichtman nie wierzy w słowa Ewy Krawczyk o kradzieżach. "Żerują na najniższych instynktach" [TYLKO U NAS]
Marian Lichtman nie wierzy w słowa Ewy Krawczyk o kradzieżach. "Żerują na najniższych instynktach" [TYLKO U NAS]
Hieny cmentarne grasują w Grotnikach? Tak twierdzą Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala, którzy opublikowali oświadczenie w mediach społecznościowych. Ponoć dochodzi do kradzieży prezentów od fanów z nagrobka Krzysztofa Krawczyka.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: se.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości