Gromee w żałobie, zmarł jego tata. "Czekał na mój sobotni koncert..."

Ojciec Gromeego nie żyje
Ojciec Gromeego nie żyje
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Gromee podzielił się z fanami smutną wiadomością. DJ opublikował na Instagramie zdjęcie swojego taty i wyznał, że mężczyzna zmarł. W sobotę mieli spotkać się na koncercie. "Odszedł za wcześnie, miał sporo planów, kochał świat, kocha życie, kochał ludzi…" - napisał Gromee.

Gromee przeżywa żałobę. Popularny DJ i producent muzyczny poinformował fanów za pomocą Instagrama, że zmarł jego ukochany tata. Mężczyzna, podobnie jak jego sławny syn, szedł przez życie zdecydowanym krokiem i do swoich ostatnich dni miał zapełniony kalendarz. Celebryta przyznał, że jego tata odszedł niespodziewanie i zdecydowanie za wcześnie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Gromee pożegnał zmarłego ojca wzruszającym postem

Gromee w poniedziałek, 18 lipca dowiedział się o śmierci ojca. Producent mocno przezywa żałobę i dopiero cztery dni później poinformował o swojej stracie fanów. Opublikował przy tym chwytający za serce wpis.

"Kochani, w poniedziałek, nagle zmarł mój tata, tata Józef, Jozef, Jozin… zmarł w domu. Odszedł za wcześnie, miał sporo planów, kochał świat, kocha życie, kochał ludzi… Wiele osób miał odwiedzić w Polsce i na Świecie. Chciał znowu polecieć do Mongolii, a w Jedlinie był już jedną nogą. W Wiedniu mieliśmy ogarnąć kilka spraw, a w Czechach ma takiego kolegę… Ilość miast w Polsce i na świecie, w których jego ręce układały kamień, posąg, rzeźbę czy pomnik jest imponująca - ale wiem jedno, że jak jest jakieś miasto, w którym mnie nie było, to jest duże prawdopodobieństwo, że ciężko pracował tam mój Tata. Jego zniszczone od pracy dłonie to symbol, zostaną na zawsze w mojej pamięci" - zaczął.

DJ na najbliższe dni miał zaplanowane koncerty, a na jednym z nich miał właśnie pojawić się jego tata. Gwiazdor przyznał, że zastanawiał się nad odwołaniem wydarzeń, ale zrozumiał, że jego ukochany rodzic by tego nie chciał.

"Czekał na mój sobotni koncert w Wieliczce. Mimo że go już z nami nie ma, wiemy, że najbardziej by chciał, żebym grał w ten weekend. Myślę, że nawet mocno by się złościł, gdyby się dowiedział, że odwołałem koncert. Spotykamy się i w Kołobrzegu (piątek) i w Wieliczce (sobota), w sercu z moim Tatą! Kocham cię tato!" - zakończył.

czt_15
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Gwiazdy żegnają tatę Gromeego

Pod postem Gromeego od razu pojawiło się tysiące komentarzy z kondolencjami, do których się dołączamy. Wśród wpisów nie brakowało też tych od znajomych DJ z show-biznesu.

"Moje kondolencje. Trzymaj się, tata będzie z góry patrzył na każdy twój występ!" - napisała Natalia Janoszek.

"Jestem pewny, że ojciec byłby dumny z syna" - dodał Krzysztof Gojdź.

"Szczere kondolencje dla ciebie i rodziny Andrzej" - dodał C-Bool.

"Nasze wyrazy współczucia… Trzymaj się mocno Gromee" - skomentowali członkowie Golec uOrkiestry.

"Bardzo smutna wiadomość. Ehhh trzymaj się Gromee" - napisała Cleo.

"Wyrazy współczucia. Bardzo mi przykro" - skomentował DJ Brave.

"Trzymaj się" - dodała Aleksandra Kot.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości