Gwiazda "Sukcesji" została mamą. Pokazała zdjęcie z dzieckiem

Gwiazda "Sukcesji" Sarah Snook urodziła
Gwiazda "Sukcesji" Sarah Snook urodziła
Źródło: NBCUniversal
Sarah Snook została mamą. To pierwsze dziecko aktorki. Gwiazda "Sukcesji" obwieściła radosną nowinę w dość oryginalny sposób. Fani serialu docenili pomysł. Zobaczcie sami.

Sarah Snook zyskała dużą popularność po roli w serialu "Sukcesja", który bije rekordy oglądalności. Serial możecie oglądać na platformie HBO Max, a także na Playerze. Aktorka długo utrzymywała informacje o ciąży w tajemnicy. Dopiero w marcu zdecydowała się poinformować o tym wydarzeniu fanów, pojawiając się z ciążowych brzuszkiem na premierze czwartego sezonu "Sukcesji".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Sukcesja"
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
Źródło: "Co Za Tydzień"

Sarah Snook została mamą

Sarah Snook w 2021 r. wyszła za mąż za komika Davida Lawsona. Jej partner jest już ojcem. Ma syna z poprzedniego związku. Teraz małżeństwo powitało na świecie pierwsze wspólne dziecko. Sarah Snook poinformowała o tym wydarzeniu za pomocą mediów społecznościowych, jednak zrobiła to w oryginalny sposób.

Aktorka dodała zdjęcie, na którym trzyma dziecko, jednak na głównym planie widzimy telewizor, na którym wyświetlony jest finałowy odcinek ostatniego sezonu serialu "Sukcesja". 35-latka napisała pod zdjęciem:

"Trudno wyrazić słowami, co ten serial dla mnie znaczył. Miejsca, które odwiedziłam, ogromny talent, z którym się spotkałam... łamie mi serce, że to już koniec. Ale moje serce musiało być tak przepełnione wszystkimi wspomnieniami, dobrymi chwilami, wyzwaniami i triumfami, aby móc w ogóle pęknąć... więc to sprawia, że jestem wdzięczna" - napisała aktorka.

Sarah Snook
Sarah Snook
Sarah Snook
Źródło: WireImage

Sarah Snook pokazała zdjęcie z dzieckiem i wspomniała o "Sukcesji"

Dalej Sarah Snook dodała:

"Jestem bardzo, bardzo dumna z ciężkiej pracy każdego z nas, sezon po sezonie: wszyscy ustawiliśmy sobie poprzeczkę wysoko, a następnie przekroczyliśmy ją i osiągnęliśmy sukces. Przyjaźnie, scenariusze, lokalizacje, wczesne poranki, zmiany w ostatniej chwili, wszystkie wzloty i upadki. Będzie mi tego wszystkiego brakować. Ludzie w tym serialu to utalentowana grupa i jestem dumna, że mogłam z nimi pracować, ale to za nimi będę tęsknić najbardziej" - dodała.

Na końcu Sarah Snook nawiązała do macierzyństwa:

"Właśnie obejrzałam ostatni odcinek ostatniego sezonu czegoś, co zmieniło moje życie. A teraz moje życie zmieniło się ponownie. Dziękuję za całą miłość i wsparcie" - wyznała.

Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia i gratulacji dla aktorki.

"Nam również będzie brakować serialu", "Gratulacje, tylko ty potrafisz to powiedzieć w taki sposób", "Co za wiadomość", "Radość i smutek zarazem, ale przed tobą jeszcze piękniejsza przygoda, dasz radę" - czytamy.

Jak na razie aktorka nie zdradziła imienia, ani płci maleństwa. Gratulujemy!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: NBCUniversal

podziel się:

Pozostałe wiadomości