Gwiazdy "Harry'ego Pottera" spotkały się po latach. Filmowy ojciec wpadł na przedstawienie syna

Jason Isaacs i Tom Felton zagrali ojca i syna w filmach o "Harrym Potterze"
Jason Isaacs i Tom Felton zagrali ojca i syna w filmach o "Harrym Potterze"
Źródło: TVN / Warner Bros
Jason Isaacs i Tom Felton zagrali ojca i syna w serii filmów o "Harrym Potterze". Filmowi Lucius i Draco Malfoy spotkali się po latach, tym razem prywatnie. Dumny "tata" chciał zobaczyć przedstawienie, w którym gra jego "syn".

"Harry Potter" to seria kultowych filmów o przygodach młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Choć od premiery pierwszej części minęło ponad 21 lat, to aktorzy wcielający się w bohaterów sagi nadal są utożsamiani z granymi przez siebie postaciami. Fanów podekscytowało niedawne spotkanie dwójki z nich.

Gwiazdy "Harry'ego Pottera" spotkały się po latach

Tom Felton cały czas jest utożsamiany przez fanów z Draco Malfoyem. W filmach był on jedym z głównych przeciwników Harry'ego Pottera. Wraz z ojcem Luciusem i matką Narcyzą spiskowali z Lordem Voldemortem. W rolach rodziców Draco wystąpili Jason Isaacs i Helen McCrory. Aktorka zmarła w zeszłym roku na raka. Gwiazdy odgrywające rodzinę były ze sobą bardzo zżyte. Tom Felton opowiedział o tym w filmie z okazji 20. rocznicy serii. W produkcji dostępnej w serwisie HBO Max wspominał też zmarłą "matkę".

Ostatnio Tom Felton i Jason Isaacs postanowili znowu powspominać czasy, gdy tworzyli złowrogą rodzinę. Tym razem spotkali się prywatnie. Filmowy ojciec spotkał się z synem przy okazji występu brytyjskiego aktora w teatrze.

"Mój ojciec dowiedział się o sztuce, w której gram" - napisał na Instagramie Tom Felton pod zdjęciem z Jasonem Isaacsem.

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX

Jason Isaacs i Tom Felton zamieścili wspólne zdjęcie na Instagramie

Jason Isaacs wybrał się do londyńskiego Criterion Theatre, aby zobaczyć występ "syna" w przedstawieniu pt. "2:22 A Ghost Story". Aktor także zamieściła na Instagramie wspólne fotografie. Napisał, że był dumny i podekscytowany ze "swojego chłopaka, który rządził na scenie". Starszy kolega po fachu chwalił Toma Feltona za to, że oprócz grania w kinie, telewizji i teatrze, znajduje czas na nagrywanie muzyki i pisanie książki.

"Jestem dumny i wraz z publicznością zachwycony tym, że mój chłopak rządził dziś na scenie, łamał serca i napełniał spodnie. Jednocześnie nagrywa muzykę i wydaje książkę. Ja jestem dumny z siebie, jeśli wyniosę kosze na śmieci w odpowiednim dniu (co nie zdarza się często). Nienawidziłabym go, gdybym go nie kochał" - napisał 59-latek na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN / Warner Bros

podziel się:

Pozostałe wiadomości