Co obejrzeć w weekend w HBO Max? Trzy seriale docenione nominacją do nagrody Emmy

Serial "Sukcesja" w HBO Max
Serial "Sukcesja" w HBO Max
Źródło: HBO
"Sukcesja", "Biały lotos" i "Euforia" to trzy seriale, które zostały docenione w tym roku nominacją do prestiżowych nagród Emmy, czyli "serialowe Oscary". Te produkcje naprawdę watro obejrzeć!

Zastanawiasz się, co obejrzeć w weekend w HBO Max? Oto nasze rekomendacje. Serial "Sukcesja" zdobył aż 25 nominacji do nagród Emmy 2022, serial "Biały lotos" i "Euforia" niewiele mniej. Co więcej, gwiazda "Euforii" Zendaya przeszła do historii jako najmłodsza producentka nominowana kiedykolwiek do nagrody Emmy. To wszystko sprawia, że naprawdę warto wziąć te seriale pod uwagę przy planowaniu weekendowych wieczorów.

Serial "Sukcesja" w HBO Max - o czym jest?

Serial "Sukcesja" w HBO Max
Serial "Sukcesja" w HBO Max
Źródło: HBO

"Sukcesja" to serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Kiedy starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności, rozpoczyna się walka o władzę. Kto wygra? Serial doczekał się trzech sezonów, które są tak wciągające, że na pewno pochłoniesz je w jeden wieczór.

W serialu "Sukcesja " występują: Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Hiam Abbass, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Adrien Brody, Alexander Skarsgård, Peter Friedman, Justine Lupe, David Rasche, J. Smith-Cameron, Fisher Stevens, Natalie Gold, Rob Yang.

Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Źródło: "Co za Tydzień"

Serial "Biały lotos" w HBO Max - o czym jest?

Serial "Biały lotos" w HBO Max
Serial "Biały lotos" w HBO Max
Źródło: HBO

Serial "Biały lotos" to satyra społeczna z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. Grupa gości hotelowych w tym samym tygodniu spędza wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni, okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

W rolach głównych występują: Murray Bartlett, Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandra Daddario (Detektyw), Fred Hechinger, Jake Lacy, Brittany O'Grady, Natasha Rothwell, Sydney Sweeney .

Serial "Euforia" w HBO Max - o czym jest?

Serial "Euforia" w HBO Max
Serial "Euforia" w HBO Max
Źródło: HBO

"Euforia to serial HBO o grupie licealistów szukających własnej drogi i tożsamości w skomplikowanym nastoletnim świecie pełnym narkotyków, seksu i traum, w którym ważną rolę odgrywają media społecznościowe, miłość i przyjaźń.

Bohaterką serialu jest 17-letnia Rue Bennett. Nastolatka zakończyła niedawno odwyk i zastanawia się nad swoją przyszłością. Jej życie gwałtownie się zmienia, kiedy poznaje Jules Vaughn, transpłciową dziewczynę, która niedawno przeprowadziła się do miasta po rozwodzie swoich rodziców i podobnie jak Rue szuka swojego miejsca na Ziemi. W serialu obserwujemy też losy znajomych z klasy dziewczyny. W jej skład wchodzą: wysportowany Nate Jacobs, którego wybuchy gniewu maskują niepewność i lęk, Maddy Perez, dziewczyna, z którą Nate schodzi się i rozchodzi, Chris McKay, gwiazda futbolu, która ma problemy z zaaklimatyzowaniem się w szkole, Cassie Howard, którą prześladuje jej erotyczna przeszłość, Lexi Howard, młodsza siostra Cassie i twardo stąpająca po ziemi przyjaciółka Rue, oraz Kat Hernandez, która odkrywa swoją seksualność.

W serialu występują: Zendaya, Hunter Schafer, Jacob Elordi, Sydney Sweeney, Maude Apatow, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Angus Cloud, Eric Dane, Algee Smith, Storm Reid, Nika King, Javon 'Wanna' Walton, Dominic Fike, Austin Abrams, Ali Muhammed, Bruce Wexler, Henry Eikenberry, Zendaya King.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

podziel się:

Pozostałe wiadomości