Gwiazdy spod znaku Barana. Niezależność i odwaga to jedne z wielu łączących je cech

Autor:
Norbert
Żyła
Agnieszka Woźniak-Starak, Anita Werner, Wojciech Szczęsny

Baran jest znakiem zodiaku osób urodzonych między 21 marca, a 19 kwietnia. Niezależność, odwaga, szczerość i umiejętność postawienia na swoim to tylko niektóre z wielu cech, jakie łączą osoby, którym patronuje Baran. Zobacz, które z gwiazd łączy o wiele więcej, niż przypuszczaliście.

Wierzy się, że osoby, których znakiem zodiaku jest Baran, łączy ponadprzeciętna odwaga, szczerość i umiejętność postawienia na swoim. Zodiakalne Barany nie boją się trudnych tematów, jakie dla dużej części społeczeństwa mogą być postrzegane jako tabu, a ich poruszanie za nietaktowne. Czasem ze względu na stanowczość w wyrażaniu swoich poglądów wpadają w tarapaty. Siła charakteru osób, których znakiem zodiaku jest Baran, owiana jest legendami. Lubią dominować i idealnie sprawdzają się jako przywódcy. Świetnie odnajdują się wśród osób podzielających te same pasje i poglądy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł"
Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sylwia Grzeszczak, Hanna Śleszyńska i Marcin Tyszka

Sylwia Grzeszczak i Hanna Śleszyńska doskonale wiedzą, czym jest praca na scenie. Pierwsza wykonuje na niej piosenki, które z powodzeniem podbijają listy przebojów, druga zaś realizuje się jako aktorka na deskach teatrów w całej Polsce. Obie sławne panie z pewnością wiedzą, z czym związane są wielogodzinne próby, które doprowadzają dane show do perfekcji. Upartość i stanowczość Barana z pewnością im pomaga nawet w najbardziej wymagających przedsięwzięciach.

Marcin Tyszka jako znany i ceniony fotograf doskonale wie, czym jest cierpliwość. Wielogodzinne sesje zdjęciowe na pewno jej od niego wymagają. Baran jest znakiem zodiaku, którego jedną z głównych cech są właśnie upór i cierpliwość. Wszystkie wymienione powyżej gwiazdy, aby osiągnąć swoje cele, potrafią postawić na swoim i z pewnością niejednokrotnie musiały walczyć o własną artystyczną wizję.

Gruba skóra, jaką cechują się osoby spod znaku Barana, z pewnością niejednokrotnie pomogła Sylwii Grzeszczak, Hannie Śleszyńskiej oraz Marcinowi Tyszce w mierzeniu się z opiniami krytyków ich twórczości. Doskonale jednak znają swoją wartość i wiedzą, że idealnie sprawdzają się w tym, co robią.

Sylwia Grzeszczak, Hanna Śleszyńska, Marcin Tyszka
Znakiem zodiaku tych gwiazd jest Baran Sylwia Grzeszczak, Hanna Śleszyńska, Marcin Tyszka Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Woźniak-Starak, Anita Werner oraz Wojeich Szczęsny

Agnieszka Woźniak-Starak i Anita Werner swoją karierę związały z dziennikarstwem. Zdecydowanie i umiejętność postawienia na swoim, jaką cechują się osoby spod znaku Barana, z pewnością pomagają im w walce o prawdę. Nie tylko umiejętność pracy w zespole, ale również i niezależność, aby czasem postawić na swoim, są cechami, jakie potrafią pomóc w dziennikarskiej pracy.

Wojciech Szczęsny jest piłkarzem, który swoją pozycję w sporcie zawdzięcza wieloletniej ciężkiej pracy. Upór w dążeniu do celu, który jest jedną z głównych cech zodiakalnych Baranów, na pewno pomaga niejednemu sportowcy. W przypadku wszystkich wymienionych powyżej gwiazd z pewnością świetnie się również sprawdza to, że osoby spod wspomnianego znaku rewelacyjnie odnajdują się wśród osób podzielających te same pasje i poglądy. 

Zodiakalne Barany nie boją się trudnych wywań i niezwykle mocno wierzą w siebie. Potrafią wziąć się w garść nawet w obliczu kryzysu i przy tym być wsparciem dla innych. Można na nich polegać i nawet w najtrudniejszych życiowych tarapatach podadzą pomocą dłoń. W związku z powyższym przyjaciele spod znaku Barana to prawdziwy skarb.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości