Znakiem zodiaku tych gwiazd są Ryby. Zaskakujące, jak wiele je ze sobą łączy

Andrzej Grabowski, Katarzyna Sokołowska, Magadalena Cielecka
Gwiazdy spod znaku Ryb
Źródło: MWMEDIA/Getty Images
Marzec zdecydowanie jest miesiącem Ryb, gdyż to właśnie ten znak zodiaku patronuje osobom, które urodziły się pomiędzy 19 lutym a 20 marca. Sprawdź, jakie popularne osoby są Rybami. Niektóre z nich z pewnością cię zaskoczą. Jakie cechy je łączą?

Wierzy się, że osoby, których znakiem zodiaku są Ryby, charakteryzuje dwoistość natury. Jednego dnia potrafią pogrążać się w odmętach smutku, by w kolejny wkroczyć wesołym krokiem. Zodiakalne ryby są marzycielami. Długo potrafią rozmyślać, a przy okazji tworzyć scenariusze sytuacji, które nigdy nie nadejdą. Z reguły zodiakalne Ryby są w sobie skryte i nieśmiałe, chociaż zdarzają się wyjątki. Osoby spod tego znaku mogą być świetnymi artystami, w czym pomaga im wspomniana już bogata wyobraźnia. Mówi się również, że Ryby są niezwykle zawzięte.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Dorota Gardias o początkach w stacji TVN
Dorota Gardias o początkach w stacji TVN

Agnieszka Radwańska, Edyta Herbuś i Julia Pietrucha

Zarówno Agnieszka Radwańska, jak i Edyta Herbuś związały swoje życie ze sportem. Bogata wyobraźnia, jaką z pewnością obie posiadają, a przy tym intuicja są atrybutami zodiakalnych Ryb. Obie panie do uprawianego przez siebie sportu podeszły zawodowo i obie też mają na koncie wiele sukcesów. Paradoksalnie to właśnie w sporcie mogą być pomocne tworzone w głowie alternatywne plany, chociażby celem utworzenia strategii.

Z pewnością dodatkową cechą, która pomaga Agnieszce Radwańskiej, jest zawziętość. Ta jest szczególnie ważna u sportowców. Mówi się, że zodiakalne Ryby, gdy się na coś uprą, to z użyciem wszelkich możliwych środków, ale dopną swego. Wspomniana cecha na pewno przydaje się również Edycie Herbuś podczas zawodów tanecznych.

Julia Pietrucha w 2003 r. zadebiutowała w serialu TVN "Na Wspólnej". Niewiele osób wie, że gwiazda ma bardzo artystyczną duszę, ponieważ w wolnych chwilach pisze poezje. Artystka m.in. napisała wiersz "Blokowisko", za który została wyróżniona na Światowym Dniu Poezji. Być może bycie zodiakalną Rybą pomaga aktorce i wena przychodzi do niej łatwiej.

Agnieszka Radwańska, Edyta Herbuś, Julia Pietrucha
Agnieszka Radwańska, Edyta Herbuś, Julia Pietrucha to zodiakalne Ryby
Agnieszka Radwańska, Edyta Herbuś, Julia Pietrucha
Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Sokołowska, Magadalena Cielecka i Andrzej Grabowski

Magdalena Cielecka oraz Andrzej Grabowski znani są ze swoich licznych filmowych ról, natomiast Katarzyna Sokołowska, mimo iż nie jest aktorką, to rewelacyjnie odnajduje się po drugiej stronie kamery jako reżyserka pokazów modowych. Każdą ze wspomnianych gwiazd łączy ogromna rzetelność i profesjonalizm, który z pewnością doceniają osoby z nimi współpracujące.

Bogata wyobraźnia z pewnością przydaje się Magdalenie Cieleckiej i Andrzejowi Grabowskiemu, gdy spełniają się w roli aktorów. Dzięki niej mogą lepiej wczuć się w odtwarzane przez siebie sceny. Ta także potrzebna jest Katarzynie Sokołowskiej, gdy gwiazda odpowiada za organizacje pokazów mody. Tam wszystko musi chodzić jak w zegarku, bo wystarczy niewielki błąd, by wielomiesięczna praca wielu osób poszła na marne.

Tym, co dodatkowo łączy Katarzynę Sokołowską, Magdalenę Cielecką i Andrzeja Grabowskiego jest niesamowite wyczucie stylu. Gwiazdy zawsze stawiają na klasyczne, schludne stroje z minimalną ilością dodatków, które mogłyby zaburzyć ich dopracowaną do perfekcji stylizację. Zodiakalne Ryby słyną z dobrego, a przy tym skromnego gustu, a w ich garderobie znajdziemy ubrania na każdą okazję.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości