Gwiazdy wspierają Martę i Dawida Kubackich. Magdalena Stępień podziwia ich związek

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kim jest Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego?

Dawid Kubacki poinformował, że jego żona Marta Kubacka opuściła szpital i wróciła do domu. Szczęśliwy skoczek narciarski opublikował na Instagramie zdjęcie z ukochaną, a jego fani zasypali go wiadomościami. Słowa wsparcia płyną do państwa Kubackich również od gwiazd, które nie kryją wzruszenia. Magdalena Stępień zwróciła uwagę na to, jak silny związek tworzą Marta i Dawid Kubaccy.

Dawid Kubacki czekał na to, aż jego żona będzie mogła wrócić do domu do niego i ich dzieci. Skoczek narciarski poinformował, w jakim stanie jest Marta Kubacka.

"Śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości" - napisał Dawid Kubacki po sprowadzeniu żony do domu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu "Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu

Marta Kubacka ma problemy z sercem

Dawid Kubacki wyjawił też, na czym będzie polegało leczenie Marty Kubackiej. Po tym, jak skoczek pokazał z nią zdjęcie na Instagramie, wciąż pojawiają się nowe komentarze i słowa wsparcia od fanów i przyjaciół sportowca. Norweski skoczek Halvor Egner Granerud ucieszył się z wiadomości: "szerokiej drogi do domu i powodzenia". Wpis umieścił również Gregor Schlierenzauer: "z miłością, wiarą i zaufaniem wszystko jest możliwe".

Dawid Kubacki przez cały czas informował fanów o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Podkreślał, że sytuacja jest bardzo poważna, ale jego żona jest silna i będzie walczyć. Sportowiec czuwał przy ukochanej, rezygnując z udziału w rywalizacji Pucharu Świata. Piękny gest wykonał słoweński skoczek Anze Lanisek, który w konkursie zdobył 3. miejsce. Na podium wszedł z ogromnym wzruszeniem i... zdjęciem Dawida Kubackiego.

25 marca Dawid Kubacki opisał na Instagramie swoje uczucia po tym, jak jego ukochana od kilku dni walczyła o życie w szpitalu.

"Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony" - wyznał.

Wtedy polskie gwiazdy pisały, że każdego dnia myślą o nim i Marcie Kubackiej. Gdy artyści i inne znane osoby dowiedziały się o tym, że Marta Kubacka opuściła szpital, w sieci znów zawrzało. Dalsza część artykułu poniżej.

Marta Kubacka wróciła do domu. Gwiazdy przesyłają słowa wsparcia

Dawid Kubacki od samego początku mógł liczyć na zrozumienie jego sytuacji i słowa otuchy. Pewna internautka znakomicie podsumowała zainteresowanie wokół jego żony.

"To najlepsza wiadomość tego dnia i miesiąca. Zadziwiające jest to, jak bardzo można cieszyć się radością człowieka, którego nigdy w życiu się nie spotkało, a którego się podziwia i któremu kibicuje. Dziękuję za tego posta. Jestem pewna, że mnóstwo ludzi nadal będzie trzymać kciuki i wysyłać mnóstwo dobrej energii i modlitwy, żeby rehabilitacja przebiegała jak najsprawniej" - czytamy na Instagramie.

Fani skoczka narciarskiego zjednoczyli się, by przekazać mu swoje wsparcie. Losy Marty Kubackiej śledziły też inne znane osoby. Z grona gwiazd wyróżniała się Magdalena Stępień, która kolejny raz napisała wiadomość do Dawida Kubackiego. Pod jego najnowszym zdjęciem, na którym widzimy go z żoną, opublikowała wzruszający komentarz.

"Cudowne wieści. Dużo zdrowia dla was i zawsze takiej miłości na dobre i na złe. Jesteście niesamowici" - napisała Magdalena Stępień.

Krzysztof Skórzyński był obecny w Vikersund w momencie, gdy Dawid Kubacki zrezygnował z zawodów, by wrócić do Polski. Dziennikarz wyznał teraz, jak bardzo cieszy się z dobrych wieści.

"Cudowna informacja! Wspaniale, że ten bieg już się zakończył" - dodał prowadzący "Dzień Dobry TVN".

Zdrowia Marcie Kubackiej życzyły sportsmenki: Joanna Jędrzejczyk oraz Anita Włodarczyk. Maciej Dowbor kibicuje jej w rehabilitacji i życzy powodzenia. Dawid Kubacki podziękował też całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, która zajmowała się jego żoną.

"Lepiej być nie mogło! Brawo Marta, brawo wy i ukłony w pas dla całej załogi z Zabrza. Tytuł mistrzowskiej drużyny 2023 wędruje do nich" - skomentował dziennikarz Damian Michałowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego:  Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości