Gwyneth Paltrow pokazała córkę. 18-latka wygląda jak mama

Gwyneth Paltrow ma 18-letnią córkę. Podobne?
Gwyneth Paltrow ma 18-letnią córkę. Podobne?
Źródło: Getty Images
Córka Gwyneth Paltrow i lidera zespołu Coldplay ma już 18 lat. Apple Martin jest najstarszym dzieckiem pary. Aktorka pochwaliła się piękną córką i złożyła jej wzruszające życzenia urodzinowe. Fani od razu zwrócili uwagę na ogromne podobieństwo matki i córki.

Uznawani byli za najpiękniejszą parę amerykańskiego show-biznesu. Kiedy informacja o rozwodzie Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina obiegła świat, fani byli zdruzgotani. Choć ich małżeństwo rozpadło się w 2014 roku, para wciąż utrzymuje kontakt. Wspólnie wychowują dzieci - 18-letnią Apple Martin oraz 16-letniego Mosesa Martina. Gwyneth Paltrow złożyła córce wyjątkowe urodzinowe życzenia.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin - spokojny rozwód

Aktorka i słynny muzyk wzięli ślub w 2003 roku. Ceremonia owiana była tajemnicą - nie wiedziała o niej nawet mama Gwyneth Paltrow. Niedługo później na świat przyszło dwoje dzieci: córka Apple oraz syn Moses. Związek jednak nie przetrwał. Rozstanie Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina zaskoczyło opinię publiczną. Pierwsze doniesienia o rzekomym kryzysie w związku pojawiły się już w 2009 roku. Wówczas aktora zaprzeczyła, zapewniając, że ograniczenie wspólnych publicznych wyjść związane jest z chęcią ochrony prywatności. Ku zaskoczeniu fanów, 11 lat po ślubie - 25 marca 2014 roku - ogłosili separację. Choć Gwyneth Paltrow i Chris Martin uznawani byli za najpiękniejszą parę Hollywood, ich rozwód zdecydowanie hollywoodzki nie był. Para rozstała się w spokoju. Wciąż utrzymują dobre kontakty, wspólnie wychowują dzieci i spędzają razem czas.

 "Po prostu lubimy rozmawiać ze sobą. Nie możemy się nadziwić, jak nam się to wszystko udało" - powiedziała w wywiadzie online w Shop TODAY.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Gwyneth Paltrow złożyła życzenia 18-letniej Apple

Słynna aktorka często publikuje zdjęcia, na których pozuje wraz z najbliższymi. Tym razem podzieliła się z internautami wyjątkową podobizną Apple Martin. Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina skończyła 18 lat. Apple Martin odziedziczyła urodę po pięknej mamie. Aktorka nie ukrywa, że rozpiera ją duma. Jest szczęśliwą i spełnioną matką. Złożyła swojej córce wyjątkowe życzenia:

"18. Dziś rano trochę mi brakuje słów. Nie mogłabym być bardziej dumna z kobiety, którą jesteś. Jesteś wszystkim, o czym mogłam marzyć i czymś znacznie więcej. Jesteś niezwykła pod każdym względem. Wszystkiego najlepszego moja kochana dziewczyno. Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś wyjątkowa i ile światła przyniosłaś wszystkim, którzy mają szczęście cię znać. Szczególnie ja. Mówię to cały czas i nigdy nie przestanę…" - napisała.

Internauci zauważyli ogromne podobieństwo pomiędzy mamą a córką. Zgodnie twierdzą, że kobiety wyglądają jak bliźniaczki. Niektórzy nawet myśleli, że na zdjęciu jest sama Gwyneth Paltrow. Dostrzegacie podobieństwo?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @gwynethpaltrow

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości