Gwyneth Paltrow złożyła synowi życzenia. 18-latek to kopia Chrisa Martina!

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Źródło: Getty Images
Gwyneth Paltrow postanowiła uczcić urodziny ukochanego syna. Potomek aktorki i lidera grupy Coldplay Chrisa Martina skończył niedawno 18 lat. Internauci zauważyli ogromne podobieństwo Mosesa Bruce’a Anthony’ego do ojca. Są niczym dwie krople wody?

Gwyneth Paltrow należy do grona najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Przełomem w karierze gwiazdy okazała się rola w filmie "Siedem". Kultowa produkcja, w której wystąpiła u boku Brada Pitta, przyniosła jej nominację do nagrody Saturna oraz... burzliwy romans z gwiazdorem! Para spotykała się od 1994 do 1997 roku i, jak donosiły media, doszło nawet do zaręczyn. Ślub miał być jednak odwołany z inicjatywy Gwyneth Paltrow, która miała nie być gotowa na małżeństwo. Gwiazda ma na koncie sporo wyróżnień, w tym te najważniejsze: Oscara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa, Złotego Globa czy MTV Movie Awards za rolę w "Zakochanym Szekspirze".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

MARTAWIERZBICKA_SCENYINTYMNE
Marta Wierzbicka o kulisach nagrywania scen intymnych w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwyneth Paltrow świętuje urodziny Mosesa Bruce’a Anthony’ego. Syn gwiazdy skończył 18 lat

Ze względu na ogromną karierę nie tylko życie zawodowe Gwyneth Paltrow cieszyło się zainteresowaniem mediów. Gwiazda w 2003 roku stanęła na ślubnym kobiercu u boku lidera grupy Coldplay Chrisa Martina. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Apple Blythe Alison i syna Mosesa Bruce’a Anthony’ego. W 2022 roku starsza pociecha osiągnęła pełnoletność, a niedawno dołączył do niej młodszy brat. Tak samo jak w przypadku córki Gwyneth Paltrow nie omieszkała poświęcić synowi długi wpis zamieszczony w mediach społecznościowych.

Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin mój synu. Jestem bardzo dumna z tego, kim jesteś. Uwielbiam twoją wrażliwość, błyskotliwość i humor. Podziwiam, jak głęboko wchodzisz w obszary, które cię interesują, stając się ekspertem w dziedzinie syntezatorów z lat 80. i francuskiej nowej fali. W twojej pięknej głowie jest tak wspaniały świat pomysłów i harmonii. Jestem z ciebie niesamowicie dumna. Kocham cię bardziej, niż słowa mogą wyrazić 
- napisała.

Przy okazji gwiazda podzieliła się portretem syna. Moses Bruce Anthony jest niezwykle podobny do... ojca, co nie umknęło uwadze internautów!

"Skóra zdjęta z taty";

"Jest bardziej Chrisowy niż sam Chris";

"Mini Martin";

"Chris nie mógłby się wyprzeć syna" - przyznali jednomyślnie fani aktorki.

Wy również dostrzegacie podobieństwo?

Gwyneth Paltrow i Chris Martin rozstali się w dobrych relacjach

Gwyneth Paltrow i Chris Martin stanęli na ślubnym kobierci w 2003 roku i od samego początku uchodzili za jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Co ciekawe, do samego końca ceremonia owiana była tajemnicą — nie wiedziała o niej nawet mama Gwyneth Paltrow. Para starała się dbać o prywatność, rzadko pojawiając się razem na branżowych wydarzeniach. Z biegiem czasu robi to jeszcze rzadziej niż wcześniej, a niedługo później gruchnęła wieść o rozstaniu Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina.

Pierwsze doniesienia o rzekomym kryzysie w związku pojawiły się już w 2009 roku. Wówczas aktora zaprzeczyła, zapewniając, że ograniczenie wspólnych wyjść związane jest z chęcią ochrony prywatności. Ku zaskoczeniu fanów, 11 lat po ślubie — 25 marca 2014 roku — ogłosili separację. Choć Gwyneth Paltrow i Chris Martin uznawani byli za najpiękniejszą parę Hollywood, ich rozwód zdecydowanie hollywoodzki nie był. Para rozstała się w spokoju. Wciąż utrzymują dobre kontakty, wspólnie wychowują dzieci i spędzają razem czas.

 "Po prostu lubimy rozmawiać ze sobą. Nie możemy się nadziwić, jak nam się to wszystko udało" - powiedziała w wywiadzie online w Shop TODAY.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin 
Gwyneth Paltrow i Chris Martin 
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości