Gwiazdy

Żona Justina Biebera przeszła operację serca. Lekarze ratowali jej życie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Hailey Bieber przeszła operację serca

Hailey Bieber w najnowszym filmiku na YouTube opowiedziała o problemach ze zdrowiem, które dotknęły ją w ciągu ostatniego miesiąca. Okazuje się, że modelka przeszła operację serca, a lekarze walczyli o jej życie po tym, jak trafiła do szpitala z objawami przypominającymi udar.

Hailey Bieber to jedna z najsławniejszych modelek na świecie. Gwiazda zrobiła oszałamiającą karierę jeszcze zanim wyszła za mąż za idola nastolatek, Justina Biebera. Modelka chodzi na wybiegach największych projektantów i występuje w najlepszych kampaniach reklamowych. Nic więc dziwnego, że na co dzień bardzo dba o swoją formę i zdrowie. W ostatnim czasie żona piosenkarza musiała zmierzyć się jednak z poważnymi problemami.

Hailey Bieber przeszła operację ratującą życie

Pierwsze informacje o złym stanie zdrowia Hailey Bieber trafiły do mediów już w połowie marca. Wiadomo było, że modelka trafiła do szpitala w Palm Springs z objawami neurologicznymi, jednak ona sama nie zabierała głosu w sprawie. Aż do teraz, gdy postanowiła opowiedzieć swoją historię fanom za pomocą filmiku na YouTube.

Hailey Bieber podczas kilkunastominutowego nagrania wyjaśniła, że miała poważne problemy i cudem uszła z życiem. Modelka miała przejść mini udar, przez który musiała być pilnie hospitalizowana. Żona Justina Biebera wyjaśniła, że lekarze początkowo mieli problem w ustaleniu, co dokładnie jej dolega. W końcu wyniki badań wskazały PFO, czyli przetrwały otwór owalny.

"Po przeprowadzeniu badań okazało się, że mam PFO. W pięciostopniowej skali miałam najwyższy stopień" - powiedziała.

Wystąpienie PFO u Hailey Bieber było spowodowane zakrzepem. W efekcie modelka doznała przemijającego ataku niedokrwiennego, przez który dopływ krwi do mózgu został zablokowany. Na szczęście lekarze szybko przeprowadzili operację serca i uratowali życie gwiazdy. Żona Justina Biebera opisała tamte chwile jako "przerażające".

"Operacja przebiegła bardzo sprawnie... Rokowania są dobre, szybko wracam do zdrowia. (...) Tak się cieszę, że lekarze dowiedzieli się, co mi dolegało. Czuję ulgę, że będę mogła dalej żyć i jak najszybciej zapomnieć o tej przerażającej sytuacji "- wyjaśniała.

Hailey Bieber dołączyła do nagrania zdjęcia badań oraz momentu, w którym była wieziona na salę operacyjną.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Justin Bieber wspierał żonę w trudnych chwilach

Hailey Bieber przez cały czas hospitalizacji mogła liczyć na wsparcie męża. Justin Bieber w wolnych chwilach odwiedzał ukochaną, jednak musiał wywiązywać się także z umów związanych ze swoją pracą. W momencie, gdy jego żona trafiła do szpitala, muzyk miał zaplanowanych kilka koncertów. Na jednym z nich zwrócił się do fanów i powiedział, że modelka jest obecnie "pod opieką Boga".

"Zapewne wiecie, co dzieje się z moją żoną... Ale ma się dobrze, jest silna. To było przerażające doświadczenie, ale Bóg ma ją w opiece i to jest teraz najważniejsze" - skomentował krótko ze sceny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Theo Wargo/Getty Images

Pozostałe wiadomości