Hailey Bieber w kreacji polskiej projektantki. Agnieszka Woźniak-Starak zachwycona

Hailey Bieber założyła kreację polskiej projektantki
Hailey Bieber założyła kreację polskiej projektantki
Źródło: Getty Images
Polacy mają powody do dumy. Światowe gwiazdy noszą kreacje polskich projektantów i promują je na czerwonym dywanie. Żona Justina Biebera założyła sukienkę autorstwa Magdy Butrym. Modelka wyglądała w niej fenomenalnie. Komplementów nie było końca. Nawet Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła powstrzymać się komentarza zachwytu.

Hailey Bieber  była rozpoznawalna, zanim wyszła za mąż za idola nastolatek. Modelka jest ikoną stylu. Współpracuje z takimi markami jak Victoria’s Secret czy Saint Laurent. Na wielkie wyjścia ubierają ją styliści, którzy chętnie korzystają z projektów Magdy Butrym.

Hailey Bieber w sukience polskiej projektantki. "Olśniewająca"

Magda Butrym pokazała, jak kreację jej autorstwa zaprezentowała na sobie żona Justina Biebera. Hailey założyła cekinową sukienkę, która podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Stylizację dopełniła delikatną biżuterią. Magda Butrym jest dumna z tego, że jej projekty noszą kobiety z całego świata.

Agnieszka Woźniak-Starak doceniła projekt i zareagowała na zdjęcie pięknej Hailey Bieber.

"Hot" - napisała.

Magdzie Butrym pogratulowała również Joanna Przetakiewicz. Sprawdź, co łączy obie projektantki. Kto u kogo rozwinął skrzydła? Zobacz wideo i przejdź do dalszej części artykułu.

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Źródło: Co za Tydzień

Kim jest Magda Butrym? Współpracowała z Joanną Przetakiewicz

Magda Butrym podbija zagraniczny rynek mody. Jej kreacje noszą takie gwiazdy jak: Andie MacDowell, Lady Gaga, Dakota Johnson, Jennifer Lopez, Irina Shayk czy Emma Stone. Magda Butrym promowała swoją pierwszą autorską kolekcję w 2014 roku, ale nie była nowicjuszką w branży modowej. Szkoliła się u boku Joanny Przetakiewicz. W 2010 roku została zatrudniona przez ówczesną żonę Jana Kulczyka w celu stworzenia nowej marki La Mania. Butrym została jej główną projektantką. Mimo tego, że panie zakończyły współpracę, to nie ma między nimi zgrzytów. Joanna Przetakiewicz nadal wspiera koleżankę z branży i cieszy się z jej sukcesów.

"Nie mamy odwagi marzyć o podbijaniu świata naszą modą, o tym, że nasze ubrania mogą wisieć koło tych najlepszych na świecie. Tak też było ze mną. Nie ukończyłam żadnej renomowanej szkoły projektowania, nie pracowałam nigdy dla światowego domu mody. Wszystkiego uczyłam się sama, popełniając czasem błędy" - powiedziała Magda Butrym w rozmowie z TVN24.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości