Halina Frąckowiak zaskoczyła wyznaniem. "Mało śpię, nieregularnie jem". Są powody do zmartwień?

Halina Frąckowiak
Halina Frąckowiak
Źródło: MWMEDIA
Halina Frąckowiak to znana polska wokalistka, która wykreowała przeboje takie jak "Papierowy księżyc", "Dancing queen" czy "Napisz, proszę". Gwiazda mimo upływu lat wciąż nie schodzi ze sceny. Zawsze prezentuje się na niej nienagannie. Co się kryje za jej nieskazitelnym wyglądem? Wokalistka zdobyła się ostatnio na szczere wyznanie.

Halina Frąckowiak to polska piosenkarka popowa i rockowa, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała w latach 60. na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Później występowała z zespołem ABC. W 1972 roku rozpoczęła karierę solową. Przez lata wykreowała wiele przebojów. Do dziś zachwyca głosem, klasą oraz urodą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26102023_SZAFYGWIAZD_KUPICHA_POPULARNOSC
Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Halina Frąckowiak o dbaniu o siebie

Halina Frąckowiak niedługo skończy 77 lat. Gwiazda prezentuje się rewelacyjnie i jest pełna życia. Wokalistka nie przestaje zaskakiwać tryskającą z niej energią i zaangażowaniem w coraz to nowe projekty. W rozmowie z dziennikarką serwisu shownews.pl piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego stylu życia. Halina Frąckowiak poruszyła temat tego, jak dba o siebie. W czym tkwi sekret jej olśniewającego wyglądu i świetnej formy? Jej wyznanie może zaskoczyć.

Jak dbam? Za mało śpię. Nieregularnie jem. Nie dbam w taki sposób, jak pamiętam siebie i to, co robiłam wcześniej. Bierze się to stąd, że mam bardzo dużo pracy, bardzo dużo zajęć i nie nadążam ze wszystkim. Ale jeśli mogę, to staram się oddać się totalnie temu, co jest najwyższe, najlepsze i najmocniejsze dla mnie
- powiedziała piosenkarka w rozmowie z shownews.pl

Kiedy Halina Frąckowiak miała wypadek?

Halina Frąckowiak odniosła wiele sukcesów w branży muzycznej. Jednak w życiu prywatnym spotkało ją wiele przeszkód i przykrych wydarzeń. Artystka w latach 90. otarła się o śmierć. W 1990 roku Halina Frąckowiak miała wypadek w Gorzowie Wielkopolskim, po którym musiała stoczyć walkę o życie.

W stanie krytycznym trafiła do szpitala. Obrażenia były bardzo poważne. Wokalistka miała twarz pokaleczoną odłamkami szkła i połamane nogi. Groziła jej nawet amputacja dolnych kończyn. Była hospitalizowana kilka miesięcy, a później przeszła długą rehabilitację. Co gorsza, jej syn Filip miał wtedy jedynie dziesięć lat. Ojciec dziecka nie mógł się nim zająć, gdyż przebywał w więzieniu.

Po dojściu do siebie Halina Frąckowiak zdecydowała się kontynuować karierę muzyczną. Artystka w dalszym ciągu zachwyca. W wywiadach opowiadała, że tragiczne wydarzyło nauczyło ją pokory.  

Halina Frąckowiak
Halina Frąckowiak
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości