Hanna Konarowska-Nowińska urodziła synka. "Od dziś walentynki mają dla mnie sens"

Hanna Konarowska-Nowińska urodziła trzecie dziecko. Pokazała zdjęcie po porodzie
Hanna Konarowska-Nowińska urodziła trzecie dziecko. Pokazała zdjęcie po porodzie
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Hanna Konarowska-Nowińska otrzymała wyjątkowy prezent na walentynki. Dokładnie 14 lutego 2022 urodziła trzecie dziecko. Aktorka pokazała zdjęcie ze szpitalnej sali. Dumna mama nigdy nie zapomni tej daty. Zamieściła w poście na Instagramie przepiękny wyraz miłości.

Hanna Konarowska-Nowińska w przeszłości była związana z Jakubem Wonsem, z którym ma córkę Zofię. Aktorka wyszła później za mąż za Łukasza Nowińskiego, z którym również doczekała się córki — Hani. Do rodziny dołączył teraz maluszek, a dumna mama pokazała synka po urodzeniu. Płeć dziecka ujawniła już jakiś czas temu.

Hanna Konarowska-Nowińska urodziła trzecie dziecko

Aktorka bardzo chętnie dokumentowała na Instagramie swoją ciążę i pokazywała rosnący brzuszek. Świadomość noszenia w sobie kolejnego dziecka bardzo ją ekscytowała.

"Gdzie jest kobieta, tam jest magia. Pewnie niejeden mężczyzna powie, że czasem nawet czarna magia, ale muszę przyznać, że kiedy stoję przed tym lustrem i trzymam rękę na brzuchu, gdzie tworzy się kolejne życie, które zaraz będzie patrzeć na mnie swoimi oczami pełnymi kosmosu, to całkowicie zgadzam się z tym twierdzeniem. Tak, we mnie dzieje się magia, a ja jestem czarodziejką, która tę magię pielęgnuje i potem wydaje na świat" - pisała aktorka na Instagramie.

Gdy Hanna Konarowska-Nowińska urodziła, pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych. Pozowała w szpitalnej sali, mając przy sobie synka.

"I od dziś walentynki mają dla mnie sens. 14.02.2022 nic już więcej nie piszę, bo po co" - oznajmiła fanom.

x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hanna Konarowska-Nowińska — kim jest aktorka? Rodzina i kariera

Hanna Konarowska może pochwalić się imponującymi przodkami. Jej pradziadkiem był Jan Parandowski, pisarz i eseista, niezwykła postać w polskiej kulturze. Artysta był twórcą słynnej książki pt. "Mitologia: Wierzenia i podania Greków i Rzymian". Jan Parandowski był dwukrotnie nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Hanna Konarowska jest wnuczką aktora Andrzeja Szczepkowskiego. Jej rodzice również są związani z artystycznym światem. Mowa o Joannie Szczepkowskiej i Mirosławie Konarowskim. Starszą siostrą aktorki jest Maria Konarowska.

Hanna Konarowska-Nowińska występowała w takich produkcjach serialowych jak "Na Wspólnej", "Druga szansa", "Chyłka. Rewizja". Artystka pojawiła się również w filmach: "Lejdis", "Wkręceni 2", a także w komediodramacie Jerzego Stuhra "Obywatel".

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości