Cleo dostała wyjątkowy prezent na walentynki. Kto podarował jej auto?

Cleo podczas festiwalu
Cleo dostała wyjątkowy prezent na walentynki
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Cleo dostała od Donatana wyjątkowy prezent na walentynki. Muzyk podarował swojej przyjaciółce samochód warty prawie 1,5 mln zł. O wszystkim napisał w swoich mediach społecznościowych. To nie pierwszy taki prezent.

Cleo i Donatan są przyjaciółmi od wielu lat. Wszak to właśnie dzięki współpracy z producentem piosenkarka stała się rozpoznawalna i rozpoczęła swoją karierę solową. Teraz Joanna Klepko, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, zebrała dosyć spore grono fanów, którzy kibicują jej przy nowych projektach muzycznych.

Donatan podarował Cleo samochód na walentynki

Donatan, który wypromował artystkę, często wspomina w mediach o ich niezwykłej przyjaźni. Teraz z okazji walentynek postanowił podarować jej samochód wart prawie półtora miliona złotych. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy taki gest ze strony producenta.

Dwa lata temu Donatan z okazji mikołajek podarował Cleo inny samochód, o czym poinformował na Instagramie. Był to model GLE Coupe. Natomiast trzy lata wcześniej to Donatan miał dostać Mercedesa w prezencie od Cleo. O najnowszym podarunku producent powiadomił na Facebooku.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości
Źródło: Co za Tydzień

Cle również przygotowała prezent dla przyjaciela

Donatan na Facebooku napisał:

"Czasem lubię podarować Cleo jakiś samochód, ponieważ uważam, że jest ona jedną z kilku szczerych i prawdziwych osób w tym przegniłym środowisku, w którym miałem przyjemność finansową, ale nieprzyjemność poznawczą pracować. Piękny Maybach na walentynki. Odbiór w poniedziałek" - napisał.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych internautów, jak i również od samej Cleo, która napisała:

"Mam nadzieję, że żartujesz, bo ja mam dla Ciebie kubek do herbaty" - czytamy.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości