Hanna Zborowska-Neves świętuje urodziny córeczki. Mila ma już 6 lat

Hanna Zborowska świętuje urodziny córki
Hanna Zborowska świętuje urodziny córki
Źródło: x-news
Hanna Zborowska-Neves obchodzi szóste urodziny swojej młodszej córki. Podróżniczka opublikowała uroczą kompilację filmików od momentu narodzin Mili. Mimo młodego wieku, życie zdążyło już doświadczyć dziewczynkę. Kilka lat temu dziennikarka opowiedziała o kulisach rozstania z byłym mężem. Mila miała wtedy 3 lata i razem ze starszą siostrą bardzo przeżyły rodzinne perturbacje. Mama zrobiła to jednak, by chronić córki.

Dziś zarówno 6-letnia Mila, jak i 10-letnia Nina wyglądają na szczęśliwe. Mama chętnie dzieli się ich zdjęciami w mediach społecznościowych. Choć na co dzień mieszkają w Brazylii, co jakiś czas odwiedzają bliskich w Polsce. Wówczas oczy fanów cieszą zdjęcia całej znanej rodziny. Hanna Zborowska-Neves jest bowiem córką Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, oraz siostrą Zofii Zborowskiej-Wrony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Hanna Zborowska-Neves przeszła przez trudny rozwód. "Dzieci bardzo cierpią"

"Mogłoby dojść do rękoczynów" - mówiła Hanna Zborowska-Neves, wspominając rozstanie z mężem. Były partner dziennikarki, Brazylijczyk Daniel Neves, wyprowadził się tydzień przed lockdownem, co miało uchronić rodzinę przed brakiem możliwości ucieczki od ciągłych kłótni. Córki tych dwojga były jednak zbyt małe, by zrozumieć sytuację. Mama bała się, że za rozstanie rodziców będą obwiniać siebie.

"U nas słabo się układało od jakiegoś czasu, zanim mój mąż się od nas wyprowadził. A wyprowadził się na tydzień przed rozpoczęciem pandemii. Fortunnie się złożyło, bo jakbyśmy mieszkali razem w czasie pandemii, to skończyłoby się na rękoczynach. Mieliśmy powolny rozpad, w miarę naturalny".

Rozstanie najbardziej przeżyła 7-letnia wówczas Nina. W podcaście Radia Zet Hanna Zborowska-Neves opowiadała, że w czasie zbiegły się dwa rozwody. Ich i rodziców przyjaciółki Niny. Z tego powodu, z jednej strony sytuacja była dla dziewczynki niepokojąco normalna, a z drugiej strony przerażająca. Mama widziała, jak córka przeżywa coś, czego zupełnie wtedy nie rozumiała. W końcu zaakceptowała fakt, że rodzice już do siebie nie wrócą.

"Najstraszniejsze jest to w rozwodzie, kiedy są dzieci. Dzieci bardzo cierpią, obwiniają się. To była jedna z pierwszych rzeczy, jakie powiedzieliśmy, że to nie jest ich wina. Do tej pory cierpię bardzo, że byliśmy na tyle głupi, że przysporzyliśmy tyle cierpienia głównie najstarszej córce" - wspominała.

Hanna Zborowska-Neves o rozwodzie z Brazylijczykiem

Hanna Zborowska-Neves wyjechała do Brazylii w czasie studiów. Daniela Nevesa poznała na uczelni. Zakochani szybko zamieszkali razem, pobrali się i zostali rodzicami. Z biegiem lat małżeństwo Nevesów zaczęło się jednak sypać. Na trzy lata przed rozstaniem postanowili zawalczyć o siebie nawzajem i udali się na terapię.

"Z kochanków staliśmy się przyjaciółmi. Kiedy kończy się miłość, to tak naprawdę nie ma sensu się męczyć. To jest bardzo przykre i cały czas mnie to boli. Kiedy nie ma wyjścia, trzeba podjąć męską decyzję" - tłumaczyła podróżniczka na antenie Dzień Dobry TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości