Vanessa Paradis pokazała się publicznie po dłuższej przerwie. Gwiazda zachwyciła kreacją

Vanessa Paradis
Vanessa Paradis pierwszy raz od dawna pokazała się publicznie
Źródło: Getty Images
Vanessa Paradis od dawna nie pokazywała się publicznie. Próżno jej było szukać na oficjalnych wydarzeniach aż do ostatniego wtorku. Gwiazda pojawiła się na gali upamiętniającej twórczość Patricka Duponda w Operze Garnier. Wyglądała naturalnie, promiennie i z klasą.

Vanessa Paradis jest modelką, aktorką oraz piosenkarką. Pierwszy raz świat mógł o niej usłyszeć dzięki singlowi "Joe Le Taxi", który wykonała w wieku 14 lat. Kolejnym przełomem w karierze gwiazdy było jej wystąpienie w 1992 roku w reklamie perfum Coco Chanel. Gwiazda zagrała wtedy ptaka z czarnymi piórami. Fotografował ją Jean-Paul Goude.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Vanessa Paradis uczciła pamięć zmarłego tancerza

We wtorek 21 lutego Vanessa Paradis pojawiła się podczas gali w Paryżu. Wydarzenie upamiętniało twórczość tancerza Patricka Duponda i odbyło się w znanej Operze Garnier. Jej pojawienie się wzbudziło ogromne zainteresowanie zebranych na miejscu paparazzi.

Vanessa Paradis postawiła na naturalny makijaż, a największą uwagę zwracały jej pomalowane na koralowy odcień usta. Zwiewna i rozkloszowana sukienka modelki prosto od domu mody Chanel również zachwycała. Kreacja była ozdobiona wzorami w czerwone kwiaty. Całość stylizacji dopełniły wiszące srebrne kolczyki. Trzeba przyznać, że gwiazda wyglądała naturalnie i promiennie.

Na uwagę zasługuje również fakt, że podczas wydarzenia Vanessa Paradis pojawiła się sama, bez męża, którym od 2018 roku jest Samuel Benchetrit. W ubiegłym roku media obiegła plotka mówiąca o tym, że małżeństwo jest w separacji.

Vanessa Paradis
Vanessa Paradis pojawiła się podczas gali w Paryżu
Vanessa Paradis
Źródło: Getty Images

Vanessa Paradis i Johnny Depp - historia miłości

Vanessa Paradis i Johnny Depp poznali się w 1998 roku w jednym z paryskich hoteli. Jak sami wspominali po latach, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Chociaż aktor słynął wtedy z zamiłowania do pięknych kobiet, to wydawało się, że u boku francuskiej gwiazdy wreszcie się ustatkuje. Przypomnijmy, że Johnny Deep przed związaniem się z Vanessą Paradis był w romantycznych relacjach z takimi gwiazdami jak Kate Moss czy Winona Ryder.

Johnny Depp i Vanessa Paradis zostali pokochani przez publiczność i media. Uważani byli za jedną z najbardziej lubianych par Hollywood. Medialna burza jeszcze bardziej się rozszalała, gdy 27 maja 1999 roku na świat przyszła córka pary Lily-Rose Deep, a trzy lata później dołączył do niej John Christopher „Jack” Depp III.

Pierwsze informacje w mediach na temat kryzysu w związku Vanessy Paradis i Johnnego Deppa pojawiły się na początku 2012 roku, gdy przez rok nie pojawiali się razem podczas żadnego z oficjalnych wydarzeń publicznych. Chociaż oboje na początku zaprzeczali doniesieniom prasy, to wkrótce potem przyznali, że ich związek należy już do przeszłości. Podobno długo walczyli o swoje uczucie, ale ich relacja rozpadła się przez zamiłowanie aktora do przelotnych romansów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości