Hanna Zborowska o byłym mężu i rozstaniu. "Kłóciliśmy się, jak dzieci już spały"

Hanna Zborowska-Neves w rozmowie z "Dzień dobry TVN"
Hanna Zborowska-Neves spełniła swoje marzenie
Źródło: x-news
Hanna Zborowska jakiś czas temu poinformowała, że jej małżeństwo po 15 latach dobiegło końca. W jednym z najnowszych wywiadów uchyliła jednak rąbka tajemnicy i wytłumaczyła, czego z przebiegu rozwodu żałuje najbardziej.

Hanna Zborowska, czyli starsza siostra Zofii Zborowskiej, lata temu zdecydowała się na wyjazd do Brazylii na studia. To właśnie tam poznała męża i ojca swoich dzieci - Daniela Nevesa. W 2021 roku media obiegła wiadomość o rychłym rozstaniu pary i podzieleniu rodziny. "Do tej pory cierpię bardzo, że byliśmy na tyle głupi, że przysporzyliśmy tyle cierpienia głównie najstarszej córce" - wyznała. 

 Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BEJBIS_ZBOROWSKA_ZWIAZEK
Zofia Zborowska o przepisie na udane małżeństwo
Zofia Zborowska o małżeństwie i docieraniu się. Wyjaśniła, kto jest dla niej wzorem

Hanna Zborowska o rozwodzie 

Hanna Zborowska tuż po tym, jak media obiegła wiadomość o jej rozstaniu, postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o przyczynach i przebiegu rozwodu. Wyznała, że z biegiem lat jej relacja z byłym partnerem znacząco się pogarszała i osłabiała i pomimo starań, związku nie udało się uratować. 

"Trzy lata chodziliśmy na terapię, staraliśmy się, ale w pewnym momencie uznaliśmy, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Z kochanków staliśmy się przyjaciółmi. W momencie, kiedy kończy się miłość, to tak naprawdę nie ma sensu się męczyć. To jest bardzo przykre i bardzo cały czas mnie to boli. Kiedy nie ma wyjścia, trzeba podjąć męską decyzję" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". 

Ponad rok później, starsza córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej ponownie zabrała głos w sprawie rozstania. Przyznała, że gdyby nie to, że były małżonek się wyprowadził, mogłyby dojść między nimi do rękoczynów. 

"U nas słabo się układało od jakiegoś czasu, zanim mój mąż się od nas wyprowadził. A wyprowadził się na tydzień przed rozpoczęciem pandemii. Fortunnie się złożyło, bo jakbyśmy mieszkali razem w czasie pandemii, to skończyłoby się na rękoczynach" - powiedziała w wywiadzie dla radia "Złote przeboje". 

Hanna Zborowska o rozstaniu z mężem

Hanna Zborowska w rozmowie z Kamilem Baleją wyznała, że doskonale wiedziała, jak bolesnym przeżyciem dla jej dzieci może być rozwód. Dodała, że choć w ich domu pojawiały się kłótnie, dbała o to, by oszczędzić dzieciom niepotrzebnych widoków, afer i negatywnych przeżyć.

"Kłóciliśmy się, jak one już spały, nie było nigdy jakiegoś mordobicia, afer i tak dalej. Ale była gęsta atmosfera. [...] Mieliśmy powolny rozpad, w miarę naturalny. Najstraszniejsze jest to w rozwodzie, kiedy są dzieci. Dzieci bardzo cierpią, obwiniają się. To była jedna z pierwszych rzeczy, jakie powiedzieliśmy, że to nie jest ich wina. Do tej pory cierpię bardzo, że byliśmy na tyle głupi, że przysporzyliśmy tyle cierpienia głównie najstarszej córce" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości