Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili imię dziecka. Nawiązuje do kwiatu

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili imię dziecka
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili imię dziecka
Źródło: MWMEDIA
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Tancerka jest już w siódmym miesiącu ciąży i chętnie chwali się tym, jak rośnie jej brzuszek. Jakiś czas temu narzeczeni poinformowali, że oczekują córeczki. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd zdradzili imię swojego dziecka jeszcze przed jego urodzeniem.

Ten rok to dla nich magiczny czas! Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w marcu powiadomili fanów o swoich zaręczynach, a dwa miesiące później podzielili się radosną nowiną, że spodziewają się dziecka. Od tego momentu tancerka odlicza z fanami miesiące do porodu. Jeszcze w tym roku narzeczeni powitają na świecie swoją córeczkę.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili imię dziecka

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke postanowili odkryć wszystkie karty przed swoimi fanami. Najpierw na specjalnej imprezie dowiedzieli się o płci swojego maleństwa. Gdy okazało się, że urodzi się dziewczynka, wyjawili, jakie imię dla niej wybrali.

"Róża — królowa kwiatów. Niedługo Róża zapanuje również w naszym życiu, bo właśnie takie imię będzie nosiła nasza córeczka. Czekamy na Ciebie" - zdradzili na Instagramie.

W komentarzach radość. Internauci gratulują wyboru imienia. Dwie inne polskie gwiazdy podzieliły się swoimi emocjami.

"To moje wymarzone imię dla córki! Nie mogę się doczekać" - wyznała Sandra Kubicka.

"Cudownie. Nasza Róża polubi Waszą Różę" - dodała Paulina Sykut-Jeżyna, która ma córkę w wieku sześciu lat.

SOKOLOWSKA_DZIECKOSHOWBIZ
Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją"
Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Hanna Żudziewicz o przeżywaniu pierwszej ciąży. Mówi szczerze o swoim ciele

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Hanna Żudziewicz 15 lipca świętowała swoje 31. urodziny. Na Instagramie wyznała, że to był najlepszy rok w jej życiu, a przekroczenie 30-stki nie było dla niej takie straszne. Jest teraz bardzo szczęśliwa i spokojnie oczekuje na dziecko. Wyjawiła, jak czuje się, patrząc na swoje zmieniające się ciało.

"Dawno nie czułam się tak radosna. Próbuję czerpać jak najwięcej z tego czasu. Choć na razie nie przytyłam za dużo, cieszę się każdym kilogramem i większym brzuszkiem. Radość sprawia mi każdy ruch bobaska i dzięki tym zmianom jestem gotowa na nowe życie" - przyznała na Instagramie.

Tancerka jest bardzo wdzięczna za ten moment. Nie spodziewała się, że ciąża tak ją zaskoczy.

"Nigdy wcześniej nie myślałam, że ciąża może dać kobiecie tak wiele pewności siebie. Moje ciało się zmienia i nie wygląda idealnie. Jestem jednak pełna szacunku dla swojego organizmu, jak wiele jest w stanie znieść (wiele jeszcze przede mną). Obserwując te zmiany, czuję, że moje postrzeganie siebie jest inne. Nie patrzę już na niedoskonałości ciała, a podziwiam, jak zmienia się, by na świecie przywitać cud" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości