Gwiazdy

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. W mediach pojawiło się zdjęcie z sali porodowej

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Para tancerzy opublikowała urocze zdjęcie w mediach społecznościowych. Pokazali ujęcie prosto z sali porodowej. "Jesteś najpiękniejszym cudem" - dodali.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od lat tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie. Para w maju poinformowała, że spodziewa się pierwszego potomka. Od tego czasu systematycznie publikowali zdjęcia i filmy obrazujące przygotowania do tej nowej, życiowej drogi. 

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hanna Żudziewicz urodziła. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Na instagramowym profilu Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Para w ten wyjątkowy sposób ogłosiła powiększenie rodziny. W swoim krótkim i emocjonalnym wpisie wyrazili ogromną radość i przedstawili córeczkę - Różę. Dziewczynka przyszła na świat 6 października. 

"Najpiękniejszy moment w naszym życiu. Róża Jeschke 6.10.2022. Jesteś najpiękniejszym cudem" - napisali pod wspólnym postem. 

W mediach społecznościowych w kilka chwil pojawiły się dziesiątki gratulacji. Wyrazy radości i życzenia na szczęśliwą przyszłość przekazali między innym Sandra Kubicka, Ada Fijał, Katarzyna Dziurska, Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Stankiewicz, czy Krzysztof Ibisz

"Gratulujemy całą rodzinką! Cudowny czas przed Wami!" - napisał Rafał Maślak. 

"Gratulacje. Nasza Hania i Jacuś rodzicami, coś pięknego! Całusy od wujasa!" - skomentował Jan Dąbrowski. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami 

Wieść o ciąży Hanny Żudziewicz obiegła media w dzień matki. Para postanowiła, że to idealny moment, by poinformować internautów o nadchodzących w ich życiu zmianach. Niedługo później zorganizowali sesję pytań i odpowiedzi, podczas której wielu obserwatorów chciało dowiedzieć się, jak będzie miała na imię ich córeczka. Zakochani nie czekali długo z odpowiedzią.

"Róża — królowa kwiatów. Niedługo Róża zapanuje również w naszym życiu, bo właśnie takie imię będzie nosiła nasza córeczka. Czekamy na ciebie" - przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości