Heidi Klum chwali się kolejnym sukcesem córki. 17-latka wdała się w mamę

Heidi Klum pokazała zdjęcie z córką. Kim jest Leni Klum?
Heidi Klum pokazała zdjęcie z córką
Źródło: RB/Bauer-Griffin/GC Images
Córka znanej na całym świecie supermodelki Heidi Klum idzie w ślady swojej mamy. Leni Klum stawia coraz śmielsze kroki w świecie modelingu. Duma mama pochwaliła się kolejnym sukcesem swojej pociechy na Instagramie.

Według informacji dostępnych w sieci córka Heidi Klum nazywa się Helene Boshoven Samuel. Jednak mama 17-latki twierdzi, że jej prawdziwe imię to Leni Olumi Klum.

"Nie mam pojęcia, skąd ludzie wzięli takie informacje" - powiedziała Heidi Klum w wywiadzie dla niemieckiego "Vogue".

Chociaż supermodelka chroni prywatność swoich dzieci, to jakiś czas temu zdecydowała, że jej córka jest na tyle dorosła, że może rozpocząć karierę modelki. Od tego czasu chętnie pozuje razem ze swoją pociechą.

Barbara Kurdej-Szatan o córce i reakcji jej dziecka na hejt
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Heidi Klum chwali się okładką córki w "Harper's Bazaar"

Heidi Klum zawsze stawiała prywatność dzieci na pierwszym miejscu. Jeżeli nawet paparazzi udało się zrobić zdjęcie Leni czy jej rodzeństwa Johna, Henry’ego oraz Lou, to było ono rozpikselowane, aby nie ujawnić ich wizerunku. To się jednak zmieniło. Kiedy dziewczyna skończyła szesnaście lat, to za zgodą rodzicielki rozpoczęła przygodę z modelingiem.

"To dobry wiek. Skoro można już prowadzić samochód, tym bardziej jest się gotowym na założenie konta na Instagramie" - mówiła Heidi Klum w wywiadzie dla "Vouge".

Supermodelka załatwiła 17-latce kolejną sesję okładkową, tym razem dla kwietniowego numeru niemieckiego wydania "Harper's Bazaar". Na jednej z okładek widzimy nastolatkę, na drugiej jej mamę.

"Masz niesamowite niebieskie oczy po mojej matce" - napisała supermodelka, udostępniając na swoim profilu oba zdjęcia.

Leni Klum - kim jest córka Heidi Klum? Kto jest jej ojcem?

Leni Klum jest córką Heidi Klum i włoskiego przedsiębiorcy, byłego dyrektora Reanult w Formule 1 oraz współwłaściciela angielskiego klubu Queens Park Rangers Flavio Briatore. Mężczyzna nie utrzymywał jednak kontaktu z córką. Supermodelka w wielu wywiadach podkreślała, że to jej obecny partner - piosenkarz Seal pełni dla Leni rolę ojca. Po urodzeniu dzieci Heidi Klum chciała, aby trzymały się z daleka od show-biznesu. Jednak zmieniła zdanie, aby spełnić marzenia córki o byciu modelką.

Leni Klum bardzo chciała iść w ślady swojej mamy. Karierę w modelingu rozpoczęła w wieku 16 lat od okładki niemieckiego magazynu "Vogue", na której wystąpiła w sesji razem ze słynną modelką.

"To była tylko kwestia czasu. Wiedziałam, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym spróbuję własnych sił. Pierwsza szansa pojawiła się, gdy miałam zaledwie 12, czy 13 lat. W dodatku od marki, którą uwielbiałam: Brandy Melville. Błagałam mamę, by się zgodziła, ale ona pozostawała nieugięta. Teraz rozumiem, że to było zdecydowanie za wcześnie" - mówiła Leni Klum w wywiadzie dla "Vouge".

Leni Klum - Instagram

Leni Klum prowadzi swoje oficjalne konto na Instagramie pod nazwą @leniklum. Publikuje na nim zdjęcia z sesji zdjęciowych, pojawiają się na nim także fotografie z jej życia prywatnego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: Vogue

Źródło zdjęcia głównego: RB/Bauer-Griffin/GC Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości