Heidi Klum uczy Sarę James chodzić na szpilkach. Nagranie stało się hitem!

Sara James uczy się chodzić na szpilkach od Heidi Klum
Sara James uczy się chodzić na szpilkach od Heidi Klum
Źródło: MWMEDIA
Sara James przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie miała okazję spotkać się z jedną z jurorek amerykańskiej wersji programu "Mam talent!" - Heidi Klum. Supermodelka postanowiła nauczyć wokalistkę chodzenia na wysokich obcasach. Nagranie jest prawdziwym hitem sieci!

Sara James jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy użytkowników. Publikuje tam swoje utwory oraz zdjęcia z podróży i spotkań z ciekawymi ludźmi. Na jej profilu pojawiło się właśnie nagranie z Los Angeles, na którym widać, jak Heidi Klum uczy młodą wokalistkę chodzenia na szpilkach. Zabawny filmik wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów dziewczyny, którzy z entuzjazmem komentowali postać supermodelki w roli nauczycielki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Heidi Klum uczy Sarę James chodzić na szpilkach

Sara James to córka Polki i Nigeryjczyka, a jej ojciec także jest wokalistą. Jej talent ujrzał światło dzienne w 2021 roku, kiedy to wzięła udział w programie "The Voice Kids". Wkrótce po tym odniosła kolejny sukces, wygrywając krajowe preselekcje i reprezentując Polskę w Eurowizji Junior, gdzie zajęła drugie miejsce. Potem trafiła do amerykańskiej wersji programu "Mam talent!" - tam dotarła aż do finału.

Międzynarodowe sukcesy umożliwiły nastolatce poznanie wielu gwiazd światowego formatu. Na nagraniu widać, jak swobodnie czują się zarówno Sara James, jak i Heidi Klum.

"Heidi, dziękuję ci za wczorajszą naukę chodzenia na wysokich obcasach. Kocham cię. Jesteś najlepsza" - napisała Sara James na Instagramie.

Sara James o problemach z głosem. Wokalistka miała trzeci migdałek

Niedawno światło dzienne ujrzał utwór Sary James, a wraz z nim wywiad, w którym wokalistka poruszyła szereg ciekawych tematów. Przede wszystkim, artystka opowiedziała o motywie przewodnim swojej piosenki – tolerancji. W dzisiejszych czasach, kiedy konflikty i nienawiść często wydają się być na porządku dziennym, temat ten jest szczególnie ważny. Sara James zachęca do szukania porozumienia i zrozumienia, nawet wobec ludzi o odmiennych poglądach i przekonaniach.

W trakcie wywiadu Sara James nie uniknęła także trudnych tematów związanych z jej zdrowiem. Okazało się, że niedawno wokalistka musiała poddać się zabiegowi, który miał wpływ na jej głos. Było to spowodowane trzecim migdałkiem, który utrudniał jej śpiewanie i wpływał na barwę głosu. Chociaż operacja nie należała do najprzyjemniejszych, to Sara James cieszy się, że szybko wróciła do formy i może znów cieszyć się swoim głosem.

Wokalistka przyznała, że wcześniej śpiewała bardzo niezdrowo, co mogło zagrażać jej zdrowiu i karierze. Po koncertach często bolało ją gardło, a czasami nie była w stanie wypowiedzieć ani jednego słowa. Teraz, dzięki zabiegowi i odpowiedniej opiece medycznej, Sara James może skupić się na swoim pierwszym albumie solowym i dalej rozwijać swoje umiejętności wokalne.

"Byłam przerażona! Na szczęście, chyba nie ma dużej różnicy. Cieszę się natomiast, że już nie brzmię tak bardzo 'nosowo'. Ten głos jest w końcu otwarty. To bardzo ważne, zwłaszcza kiedy jest on twoim narzędziem do pracy. Wcześniej śpiewałam bardzo niezdrowo i chociaż brzmiało to całkiem nieźle, to zdzierałam struny głosowe. Teraz ćwiczę swój wokal na nowo" - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości