Keanu Reeves zdradził intymne szczegóły obecnego związku. Powiedział, co sprawia mu najwięcej rozkoszy

Keanu Reeves zdradził pikantne szczegóły swojego związku
Keanu Reeves zdradził pikantne szczegóły swojego związku
Źródło: The Hollywood Reporter
Keanu Reeves podzielił się pikantnymi szczegółami ze swojego życia prywatnego. Choć zwykle w wywiadach jest dość powściągliwy, tym razem uchylił rąbka tajemnicy à propos intymnych chwil ze swoją partnerką. Opowiedział, co sprawia mu najwięcej rozkoszy.

Keanu Reeves to aktor, którego prywatne życie jest jedną z największych tajemnic w świecie show-biznesu. Choć gwiazdor nie jest typem, który szuka uwagi mediów, to jego relacje z kobietami zawsze budziły zainteresowanie fanów. Tym razem Reeves uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego związku z amerykańską artystką Alexandrą Grant. Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"
Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"

Keanu Reeves zdadził intymne szczegóły swojego związku z Alexandrą Grant

Chociaż są razem od ponad trzech lat, to szczegóły na temat swojej relacji, Keanu Reeves i Alexandra Grant zwykle zostawiali dla siebie. W wywiadach obydwoje niechętnie wypowiadali się na temat swojego życia prywatnego, co tylko podsycało plotki i spekulacje fanów. Jednak w ostatnim wywiadzie dla magazynu "People", Keanu Reeves w końcu odważył się porozmawiać o swoim związku z Alexandrą Grant.

Aktor został zapytany o to, kiedy ostatnio odczuwał rozkosz. Po chwili zastanowienia opowiedział o intymnych momentach spędzonych z ukochaną i wyznał, że ostatni raz rozkosz odczuwał kilka dni temu z partnerką w łóżku. Dodał też, że oboje przeżyli wtedy wspaniałe chwile, mieli "prawdziwe połączenie", śmiali się i cieszyli wzajemną obecnością.

Keanu Reeves przeżył śmierć narzeczonej i nienarodzonej córeczki. U boku obecnej partnerki znów odnalazł szczęście

Keanu Reeves przeszedł przez wiele tragedii w swoim życiu osobistym. Najpierw w wigilię Bożego Narodzenia w 1999 roku jego narzeczona Jennifer Syme urodziła martwą córkę. Los ponownie uderzył w niego cztery miesiące później, gdy Jennifer zginęła w wypadku samochodowym. To spowodowało, że aktor wpadł w depresję i potrzebował terapii, aby poradzić sobie z żałobą. Mimo że minęło wiele lat, Keanu Reeves nadal odczuwa stratę swojej córki i narzeczonej, twierdząc, że żałoba nigdy nie mija.

Aktor naturalnie stał się bardziej zamknięty i niechętny do publicznego wyrażania swoich uczuć. Przez wiele lat pozostawał singlem i nie szukał nowego związku. Jednak w 2019 roku na gali LACMA Art + Film pojawiał się z artystką Alexandrą Grant, która towarzyszyła mu na czerwonym dywanie. W 2020 roku media doniosły o zaręczynach pary. Wszystko wskazuje na to, że u boku 49-letniej artystki Keanu Reeves na nowo odnalazł prawdziwe szczęście. Para jest jednak bardzo ostrożna w kontaktach z dziennikarzami i żadne z nich nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na temat swojego związku.

Keanu Reeves i Alexandra Grant
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Źródło: FilmMagic

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: The Hollywood Reporter

podziel się:

Pozostałe wiadomości