Nie żyje mama Grzegorza Ciechowskiego. "Tata zrobił tam wielką imprezę powitalną dla Ciebie"

Grzegorz Ciechowski
Mama Grzegorza Ciechowskiego nie żyje
Źródło: x-news
Nie żyje mama Grzegorza Ciechowskiego. O śmierci poinformowała na Instagramie córka muzyka i Małgorzaty Potockiej — Weronika. "Tata zrobił tam wielką imprezę powitalną dla ciebie" - czytamy.

Nie żyje Helena Ciechowska. Córka Grzegorza Ciechowskiego na Instagramie poinformowała o śmierci babci. Dodała kilka niepublikowanych wcześniej fotografii i pożegnała ją we wzruszających słowach. Napisała, że ostatni raz widziały się w maju.

Weronika Ciechowska pożegnała babcię

Weronika Ciechowska napisała na swoim koncie w mediach społecznościowych:

"Mówiłaś, że za długo żyłaś. Dla nas za krótko. Mimo tego, że wiemy, ze ten dzień nadejdzie, nigdy nie jesteśmy na niego gotowi. Jakie to szczęście, że widzieliśmy się w maju. Poznałaś Grzesia. Potem już tylko na wideo, ale jakie to cudowne, że mieliśmy te nasze wideo spotkania. Mam nadzieje, że tata zrobił tam wielką imprezę powitalną dla Ciebie. Teraz jesteście razem" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów i bliskich, którzy złożyli rodzinie kondolencje.

"Trzymaj się kochana", "Tak mi przykro", "Wyrazy współczucia", "Przytulam mocno" - pisali.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak opowiedziała o początkach w zespole Ich Troje. Wokalistka wyznała, że kiedy poślubiła Michała Wiśniewskiego, wszystko się zmieniło.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Teraz jesteście razem"

Helena Omernik wraz z mężem Zbigniewem Ciechowskim doczekali się trójki dzieci — Aleksandry, Grzegorza i Małgorzaty. Ojciec Grzegorza Ciechowskiego zmarł w 1993 roku. Grzegorz Ciechowski swoją karierę muzyczną zaczynał jeszcze pod koniec lat 70. W 1979 roku dołączył do zespołu Res Publica, który od 1980 roku przyjął nazwę Republika.

Weronika Ciechowska pożegnała zmarłą babcię na Instagramie
Weronika Ciechowska z babcią
Weronika Ciechowska pożegnała zmarłą babcię na Instagramie
Źródło: Instagram/weraciechowska

W 1985 roku muzyk związał się z Małgorzatą Potocką, z którą w 1987 roku doczekał się córki Weroniki. 35-latka od kilkunastu lat mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych. W lutym 2021 roku została mamą małego Grzegorza.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości