Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko - historia miłości. Burzliwe uczucie, rozstania i powroty

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko
Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko - historia miłości
Źródło: MWMEDIA
Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko przez 14 lat tworzyli świetnie zgraną parę. Żadne z nich z pewnością nie przypuszczało, że przypadkowe spotkanie na basenie tak bardzo odmieni ich życie. Jednak i ta relacja miała ciężkie momenty.

Historia miłości Hanny Śleszyńskiej i Jacka Brzosko zaczęła się w 2005 roku od przypadkowego spotkania na basenie, na który udała się aktorka ze swoim synem. Jej przyszły partner, który również był tam ze swoją pociechą, oczarował gwiazdę szczerym uśmiechem i wytrwałymi próbami zwrócenia na siebie jej uwagi. I mimo że początkowo Hanna Śleszyńska nie chciała zgodzić się na randkę, to upór Jacka Brzosko sprawił, że końcu uległa jego staraniom.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o zawodowych wyzwaniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko — udowodnili, że przeciwieństwa się przyciągają

Hanna Śleszyńska początkowo ostrożnie podchodziła do nowej relacji. Przypomnijmy, że aktorka przed związaniem się z Jackiem Brzosko miała za sobą małżeństwo z aktorem Wojciechem Magnuskim, z którym ma syna Mikołaja (ur. 1985 r.) oraz relację z Piotrem Gąsowskim, z którym ma syna Jakuba (ur. 1995 r.). Po związkach z aktorami uzasadnione obawy o znalezienie wspólnego języka mogło budzić związanie się z Jackiem Brzosko, który był biznesmenem i łyżwiarzem figurowym.

Pomimo różnic, jakie dzieliły tych dwojga, szybko okazało się, że połączyła ich wyjątkowa więź. Hanna Śleszyńska kilka lat temu udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym opowiedziała o łączącym zakochanych uczuciu.

"Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. Nie dzielimy radości na co dzień, jak inne pary. Nie mieszkamy razem, więc pewnie dlatego każdą wspólną chwilę staramy się przeżyć dobrze" - powiedziała gwiazda.

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko
Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko pokazali, że przeciwieństwa się przyciągają
Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko
Źródło: MWMEDIA

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko mieli za sobą poważny kryzys

W 2010 roku zakochani przechodzili przez poważny kryzys. Chodziły pogłoski, że aktorka zerwała zaręczyny i odwołała ślub. Jednak wtedy wygrała miłość, a Jacek Brzosko zdołał odzyskać serce ukochanej. Jego starania, jakimi w przeszłości zdołał namówić aktorkę na pierwszą randkę i teraz zostały przez nią docenione.

O tym, jak bardzo Jacek Brzosko potrafił zaskakiwać ukochaną, Hanna Śleszyńska opowiedziała w trakcie jednego z wywiadów.

"Na któreś urodziny dostałam pięknie zapakowane, ogromne pudło. Było w nim mnóstwo pąsowych róż, a pod nimi setki pocztówek z moją podobizną w różach – do rozdawania autografów. Bardzo często znajduję róże też za wycieraczką jego samochodu" - powiedziała dla "Encyklopedii Teatru Polskiego" aktorka.

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko
Hanna Śleszyńska w udzielanych wywiadach zachwycała się romantyzmem Jacka Brzosko
Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko
Źródło: MWMEDIA

Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko — rozstanie

W 2019 r. mediami wstrząsnęła nieoczekiwana informacja o rozstaniu się Hanny Śleszyńskiej z Jackiem Brzosko. W internetowych serwisach pojawiały się plotki dotyczące tego, że w związku zakochanych pojawił się ktoś trzeci, przez kogo relacja ostatecznie nie przetrwała. Biznesmen jednak w jednym z późniejszych z wywiadów temu zaprzeczył, potwierdzając jedynie, że ich relacja się rozpadła.

Dopiero po roku od zajaśniałej sytuacji aktorka postanowiła zabrać we wspomnianej sprawie głos. W trakcie jednego z wywiadów powiedziała, że nie jest jeszcze gotowa na nową miłość. W jeszcze innej rozmowie życzyła byłemu partnerowi wszystkiego dobrego. Do dzisiaj powód rozpadu po 14 latach związku Hanny Śleszyńskiej z Jackiem Brzosko nie został oficjalnie potwierdzony.

Jacek Brzosko i Hanna Śleszyńska
Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko w 2018 roku
Jacek Brzosko i Hanna Śleszyńska
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości