Historia miłości Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego była niezwykle burzliwa

Historia miłości Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy
Historia miłości Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego
Źródło: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA
Joanna Opozda i Antoni Królikowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Po kilku miesiącach związku para rozstała się, a niedługo później zaliczyła głośny powrót, który zakończył się... ślubem. Dwa dni temu aktorska para powitała na świecie swojego pierwszego synka Vincenta. Jak wyglądała ich historia miłości?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zaczęli spotykać się w lipcu 2020 r. Po raz pierwszy paparazzi przyłapali ich podczas imprezy urodzinowej dziennikarki Gabi Drzewieckiej. O ich związku szybko zrobiło się głośno w mediach, ponieważ aktor niedługo wcześniej rozstał się z poprzednią partnerką Katarzyną Dąbrowską.

Historia miłości Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Jakiś czas później para oficjalnie pojawiła się razem na jednej z imprez, a aktor podkreślał, że Joanna Opozda jest jego "pierwszą prawdziwą miłością". Zakochani dość szybko zamieszkali razem w Konstancinie, gdzie przeczekali pierwszy lockdown z powodu pandemii COVID-19.

Niestety, już po kilku miesiącach (bo w grudniu 2020 r.), niedługo przed świętami Bożego Narodzenia para rozstała się, a Joanna Opozda wróciła do swojego mieszkania w Warszawie.

Jak się okazało, rozłąka nie była długa. Jakiś czas później para wybrała się razem na narty, a internauci byli pewnie, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. W czerwcu 2021 r. w mediach pojawiły się pierwsze informacje o zaręczynach pary, jednak aktorzy nie potwierdzili tych rewelacji.

Dopiero w lipcu Antoni Królikowski podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego ze sceny powiedział o Joannie Opoździe, że jest jego narzeczoną.

"Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał" – powiedział.

Niedługo później do mediów wyciekło jedno z zaproszeń ślubnych, jakie Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozesłali do swoich bliskich. Zakochani nie komentowali tych doniesień publicznie, aż do dnia ślubu, który odbył się 7 sierpnia 2021 r.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff z "Żon Miami" o kontaktach z rodziną
Sylwia Graff z programu "Żony Miami' opowiedziała o relacjach ze swoją rodziną. Za czym tęskni najbardziej?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami

Aktorzy pobrali się w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a przyjęcie weselne urządzili w pałacu w Zdunowie. Jak się okazało, małżeństwo już wtedy spodziewało się dziecka. Joanna Opozda potwierdziła ciążę na Instagramie i dodała, że potrzebuje dużo spokoju.

Aktorka urodziła syna Vincenta 22 lutego 2022 r. Zarówno szczęśliwa mama jak i tata pochwalili się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości