Honorata Skarbek opowiedziała historię swoich związków z osobami uzależnionymi. "To realny ból"

Honorata Skarbek o toksycznych związkach. Była z osobami uzależnionymi
Honorata Skarbek o toksycznych związkach. Była z osobami uzależnionymi
Źródło: MWMEDIA
Honorata Skarbek w nowej piosence odsłania własne przeżycia. W utworze "Ogień" porusza temat współuzależnienia i toksycznych związków. "Od 20 do 30 roku życia spędziłam 7 lat w związkach z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych i zachowań. Sama nigdy nie brałam narkotyków" - zwierzyła się fanom. Gwiazda zdobyła się na dużą szczerość.

Honorata Skarbek znana była również pod pseudonimem Honey. Zdobyła dużą popularność i uznanie młodszej części publiczności. Śpiewanie nie jest jej jedyną pasją. Gwiazda zasłynęła również dzięki prowadzeniu bloga modowego. Kilka lat temu rozstała się ze Smolastym, który dziś jest jednym z czołowych polskich artystów muzycznych. Ich związek przechodził wzloty i upadki. Piosenkarka nie chciała, aby jej kolejne relacje były na świeczniku i do tej pory bardzo chroniła swoją prywatność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów

Honorata Skarbek nagrała piosenkę inspirowaną swoimi doświadczeniami

Artystka zachęca fanów do przesłuchania jej najnowszego singla i zobaczenia w sieci teledysku, w którym występują Michalina Wojciechowska i Arkadiusz Pydych z "Top Model". W piosence gwiazda poruszyła temat współuzależnienia.

"To dla mnie bardzo ważny i osobisty projekt! Cieszę się, że to właśnie w muzycznej formie mogę dzielić się z innymi częścią swojego życia, o której nigdy nie mówię publicznie. Mam nadzieję, że pomoże to zarówno mi, jak i innym, którzy tej pomocy i wsparcia potrzebują" - napisała na Instagramie.

Honorata Skarbek podkreśliła, że opisała w piosence własne przeżycia. Artystka ma za sobą toksyczne związki.

To historia o mnie, bo za długo żyłam przepełniona wstydem, strachem i tworzeniem iluzji. Będąc w związkach z osobami uzależnionymi, cały czas skupiamy się na historii tej osoby, zapominając o sobie, zaniedbując siebie, a tym samym tracimy bezpowrotnie jakąś część siebie, którą nie potrafiliśmy się zaopiekować
- opisała.

Honorata Skarbek o toksycznych związkach.

Piosenkarka otworzyła się przed fanami. W mediach społecznościowych opisała część swojej historii.

"Od 20 do 30 roku życia spędziłam 7 lat w związkach z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych i zachowań — narkotyki, alkohol, adrenalina itp. W rodzinie ani nigdy wcześniej nie miałam styczności z problemami tego typu, dlatego przed przepracowaniem tego, nie interpretowałam alkoholu, imprez, wieczornych wyjść z zagrożeniem. Sama nigdy w życiu nie brałam narkotyków i to coś, co od zawsze wzbudza we mnie same najgorsze emocje" - opowiedziała na InstaStories.

Chcę, abyście wiedzieli, że łączę się z wami w bólu, bo tylko ten, kto to przeżył, wie, że to realny ból psychiczny i fizyczny, który często doprowadza do zagrożenia zdrowia, a nawet życia 
- podsumowała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości