Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Tylko nam zdradziła, jakie ma plany

Klaudia El Dursi chce mieć kolejne dziecko? Tylko nam zdradziła odpowiedź.
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Klaudia El Dursi chciałaby zostać jeszcze raz mamą? W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, że zastanawiała się nad tym, ale nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji.

Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki udziałowi w 8. edycji programu "Top Model", w której otrzymała Złoty Bilet. Po zakończeniu show jej kariera zaczęła nabierać tempa, a niedługo później, bo już w 2020 r. została prowadzącą programu "Hotel Paradise" w stacji TVN7.

Klaudia El Dursi chce mieć kolejne dziecko?

Od tego czasu jej grono fanów cały czas rośnie, a modelka stała się ulubienicą widzów. Prywatnie Klaudia El Dursi jest mamą dwóch chłopców, którzy towarzyszą jej w Panamie, gdzie trwają nagrania do programu. Prowadząca "Hotelu Paradise" często mówi o swoich synach w mediach i nie boi się ich pokazywać.

Ostatnio w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl modelka opowiedziała o planach powiększenia rodziny. Wyznała, że wraz z ukochanym planowali kolejne dziecko, ale stale przekładają decyzję o powiększeniu rodziny.

Zobacz rozmowę:

K El Dursi i plany ciążowe
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi o planach na przyszłość

Klaudia El Dursi na pytanie, czy słyszała, że fani "Hotelu Paradise" nie wyobrażają sobie kolejnych sezonów bez udziału swojej ulubionej prowadzącej, zaśmiała się i wyjaśniła.

- Też się o to martwię. Decyzja jeszcze nie zapadła. W zeszłym roku, kiedy ta data była odległa, to mówiłam optymistycznie, że to jest ten rok i trzeba zrobić kolejne dziecko, bo jak nie teraz, to już nigdy, ale im bliżej jestem tej daty, to się zastanawiam, czy jednak nie 2022, czy 2023. Nie wiem. Jeśli podejmę tę decyzję, to będzie ona spontaniczna, a jak już ją podejmę, to będę się martwiła, nie chcę wybiegać w przód — słyszymy.

Mamy nadzieję, że niebawem dowiemy się, jaką decyzję podjęła modelka. Życzymy jej wszystkiego dobrego.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości