Ich miłość zaczęła się w "Na Wspólnej". Co słychać u Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty?

Ilona Wrońska i Leszek Lichota
Ilona Wrońska i Leszek Lichota
Źródło: MWMEDIA
Ponad 20 lat razem, dwójka dzieci, wspólny biznes i mnóstwo miłości – tak w skrócie można opisać związek Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty. Oboje wystąpili w serialu TVN "Na Wspólnej". Chociaż para raczej nie przepada za blaskiem fleszy i woli życie na uboczu, aktorzy chętnie dzielą się migawkami z życia prywatnego na własnych zasadach. 

Sprawdź, jak wyglądały początki relacji, która zaczęła się na planie serialu "Na Wspólnej". Czym zajmują się teraz? I jaki jest sekret tak udanego związku?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk
Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Ilona Wrońska i Leszek Lichota – początki znajomości w "Na Wspólnej"

Między Iloną Wrońską i Leszkiem Lichotą zaiskrzyło podczas kręcenia "Na Wspólnej". Strzała amora trafiła ich, gdy wcielali się w role Kingi Brzozowskiej i Grzegorza Zięby – oboje znajdowali się w obsadzie serialu od 2003 roku. Przygoda aktorki z hitem TVN była jednak dłuższa, bo trwała aż 15 lat (podczas gdy Lichota grał w serialu 6 lat).

Zakochanych połączył nie tylko zawód, ale również bardzo podobne podejście do życia. Czują się outsiderami, kochają naturę i spokój. Dodatkowo dużo razem podróżują – mediach społecznościowych chętnie dzielą się zdjęciami z zagranicznych wojaży, m.in. Włoch, Rumunii czy Wysp Kanaryjskich.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota – ślub i dzieci

Ilona Wrońska i Leszek Lichota są razem już ponad 20 lat, nie zdecydowali się jednak na sformalizowanie związku. Mimo tego ich relacja jest stabilna, a zakochani mocno się wspierają. Skąd czerpią tę siłę, by wciąż na nowo odkrywać w sobie miłość?

Jedną z kluczowych zasad w ich związku jest ta, by unikać długiej rozłąki – maksymalny czas bez spotkania to dla nich 7 dni! W taki sposób synchronizują swoje kalendarze, aby zawsze znaleźć, chociaż chwilę dla drugiej połówki. W magazynie "Viva!" wyznali też, że mają raczej spokojne charaktery, a dodatkowo mocno się uzupełniają. Nie ma to jak zgrany team!

Para aktorów to również rodzice dwójki nastolatków: córki Nataszy i syna Kajetana. Niedawno Ilona Wrońska bardziej otworzyła się na temat ich edukacji na kanale YouTube – opowiedziała o tym, dlaczego pociechy przez większość czasu uczą się na zasadzie edukacji domowej (z krótkim etapem w szkołach stacjonarnych).

Ilona Wrońska i Leszek Lichota – życie zawodowe

Ilona Wrońska i Leszek Lichota z powodzeniem rozwijają kariery aktorskie. Ostatnio grają nawet razem w spektaklu "Wiesz, że wiem". Wśród ostatnich produkcji serialowych i filmowych z Leszkiem Lichotą znajdują się m.in.:

 • "Pułapka",
  • "Wataha",
   • "Wielka woda" ,
    • "Znachor".

     Z miłości do natury i spokoju powstał również wspólny biznes Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty. Para prowadzi razem glamping Forrest Glamp, który znajduje się w miejscowości Jaśliska w Beskidzie Niskim.

     Ilona Wrońska i Leszek Lichota
     Ilona Wrońska i Leszek Lichota
     Źródło: MWMEDIA

     Ilona Wrońska i Leszek Lichota – profile w social mediach

     Para chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swoich podróży, glampingu czy planów filmowych. Szczególnie Ilona Wrońska jest aktywna w social mediach (na Instagramie, Facebooku i ostatnio YouTube).

     Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

     Czytaj też:

     Autor: Agnieszka Łapajska

     Źródło: dziendobry.tvn.pl, cozatydzien.tvn.pl, instagram.com, forestglamp.pl

     Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości