Ile dać w kopercie na wesele? Izabela Janachowska zaskoczyła odpowiedzią

Izabela
Izabela Janachowska zdradziła ile dać w weselnej kopercie
Źródło: MWMEDIA
Sezon ślubny w pełni, a wielu weselnych gości na internetowych forach od lat zadaje to samo pytanie. Ile pieniędzy należy dać w kopercie? Izabela Janachowska w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła odpowiedź.

Izabela Janachowska to prezenterka i specjalistka w dziedzinie ślubów. Przed rozpoczęciem kariery w telewizji, przez długie lata była tancerką reprezentującą najwyższy poziom "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W trakcie przygotowań do swojego wielkiego dnia tancerka na tyle pokochała ślubne klimaty, że stała się ekspertką w tej dziedzinie. Izabela Janachowska w tym roku świętowała 8. rocznicę ślubu z Krzysztofem Jabłońskim. Zakochani, pomimo że mieli za sobą różne kryzysy, to ostatecznie pokonali przeciwności losu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Leon Myszkowski o występie mamy na swoim ślubie. Justyna Steczkowska zaśpiewa na ceremonii?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabela Janachowska o tym, ile należy dać w weselnej kopercie

Izabela Janachowska jako ekspertka w dziedzinie ślubów wielokrotnie udzielała mediom odpowiedzi na pytania związane ze wspomnianym tematem. Tak było i tym razem. Gwiazda została zapytana przez serwis pudelek.pl o to, ile pieniędzy należy podarować młodej parze w weselnej kopercie. Co ciekawe Izabela Janachowska podeszła do tematu w niestandardowy sposób, a jej odpowiedź z pewnością wiele osób może zaskoczyć.

"Temat kopert i tego, co "wypada" pojawia się co roku i choć stawki rzucane na forach się zmieniają, odpowiedź co roku jest taka sama. Nie istnieje (na szczęście) cennik dla gości weselnych" - powiedziała gwiazda.

Izabela Janachowska w dalszej części rozmowy z serwisem zdradziła, że najważniejsza jest obecność najbliższych, a nie znajdująca się w kopercie ilość banknotów. Dodatkowo odradziła pomysł brania kredytu na weselny prezent.

"Jestem przekonana, że dla pary młodej to obecność bliskich im osób jest w tym dniu najważniejsza. Do koperty każdy wkłada tyle, na ile może sobie pozwolić. Tu nie ma reguł, ani innych wytycznych, może poza jedną: prezent nie powinien być nadmiernym obciążeniem dla darczyńcy, a jedynie wyrazem sympatii dla nowożeńców [...] Jeśli ktoś planuje się zapożyczyć, żeby tylko grubość koperty się zgadzała, to taki pomysł odradzam." - powiedziała.

Izabela Janachowska zdradziła przepis na idealny związek

Izabela Janachowska oraz biznesmen Krzysztof Jabłoński od lat są szczęśliwą i kochającą się parą. Po zaręczynach w Rzymie w 2014 roku odbyła się ich huczna ceremonia ślubna, która jest uważana za jedną z najbardziej kosztownych w historii polskiego show-biznesu. W rozmowie z serwisem plotek.pl prezenterka wyznała, że nie ma uniwersalnego przepisu na udany związek, gdyż każda para musi znaleźć swój własny. Dodała również, że istotne w ich relacji jest posiadanie własnych światów, pracy i znajomych. Wspomniała też o ważności wyjazdów i balansu między pracą a spędzanym razem czasem.

"Sami jesteśmy w szoku, że już dziesiąta rocznica związku pojawiła się nam na horyzoncie. To jest indywidualna kwestia, bo nie ma recepty na miłość. Ludzie muszą się dobrać, muszą ze sobą dużo rozmawiać, dbać o ten związek, nie poddawać się, a to jest ważne, że jeśli pojawia się gorszy moment, to żeby dwóm stronom się chciało walczyć, coś poprawić. Higieną naszego związku jest to, że mamy swoje światy, swoją pracę, swoich znajomych. Bardzo ważne są też wyjazdy. Czas, kiedy jesteśmy w Warszawie, jest dla nas ekstremalnie intensywny, dlatego to jest taki nasz moment po pracy. Nie oglądamy się na inne rzeczy, nie liczymy godzin w pracy. Te wyjazdy są naszą nagrodą, bo robimy wszystko razem. Ważny jest balans między pracą a czasem tylko dla siebie" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości