Gwiazdy

Internauci oburzeni cenami biletów na koncert Sanah. "Nie wierzę w to"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Internauci oburzeni cenami biletów na koncert Sanah

Ostatnio rozpoczęła się sprzedaż biletów na nową trasę koncertową Sanah. Niedługo później w sieci pojawiło się wiele komentarzy oburzonych fanów artystki, którzy są zaskoczeni cenami biletów. "To są jakieś żarty" - pisali.

Sanah jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiej muzyki. Mimo młodego wieku dość szybko zyskała ogólnopolską popularność, a jej utwory, takie jak "Ale jazz", "Melodia", "No sorry", czy "Kolońska i szlugi" bardzo szybko trafiły na pierwsze miejsca list przebojów.

Fani oburzeni cenami biletów na koncert Sanah

Jej najnowsza płyta "Uczta", do której zaprosiła największych polskich artystów, cieszy się dość sporym zainteresowaniem, a fragmenty jej koncertów można znaleźć na wszystkich platformach w mediach społecznościowych.

Teraz ruszyła sprzedaż kolejnej trasy koncertowej Sanah pod nazwą "Bankiet u Sanah". Fani długo czekali, aby móc kupić bilety, jednak zaskoczyła ich cena. W sieci szybko pojawiły się komentarze oburzonych internautów, którzy nie kryli złości, bowiem ceny biletów zaczynają się od 359 zł, a kończą się na 449 zł. 

"To są jakieś żarty", "Nie wierzę w to", Ludzie, bilet na Eda Sheerana kosztował mnie mniej", "Chyba kogoś poniosło", "Chciałam kupić dla córki, ale nie stać mnie", "To nadal polska artystka, a nie zagraniczna gwiazda" - czytamy.

Zobacz wideo:

Mobilna Żabka pojawiła się na na Top of the Top Sopot Festival
Mobilna Żabka pojawiła się na na Top of the Top Sopot Festival

Firma sprzedająca bilety zabrała głos

Firma zajmująca się sprzedażą biletów zabrała głos i wyjaśniła, skąd takie ceny biletów.

"Drodzy fani, ceny są adekwatne do całego przedsięwzięcia, które ma się odbyć. Zawiera ono wyjątkowy projekt z szeroko zakrojoną produkcją, w którą wchodzą m.in. specjalne efekty wizualne, 30-osobowy chór oraz 50-osobowa orkiestra" - czytamy.

Mimo tych wysokich dla niektórych cen koncert w warszawskiej Filharmonii Narodowej wyprzedał się.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości