Gwiazdy

Julia Kamińska pokazała zdjęcie nowego partnera. "Tęsknię za Tobą"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Julia Kamińska pozuje w zmysłowej bieliźnie

Julia Kamińska pokazała się z nowym partnerem. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Aktorka w szczerym wywiadzie potwierdziła doniesienia. Internauci nie kryją zachwytu.

Julia Kamińska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Pod postem dodała jeden hasztag: "tęsknię za Tobą". Internauci w kilka chwil zaczęli gratulować nowej relacji i życzyć powodzenia w miłości. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

Julia Kamińska jest w nowym związku?

Julia Kamińska to jedna z najbardziej znanych i lubianych gwiazd telewizji TVN. Widzom zapisała się w pamięci jako rezolutna Ula Cieplak z serialu "BrzydUla". Niedawno spróbowała swoich sił w nowym show "Mask Singer", gdzie wcieliła się w rolę jurora. Aktorka nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami nowymi projektami. Choć na swoich profilach publikuje też zdjęcia z życia codziennego, na próżno szukać tam szczegółów dotyczących jej rodziny i partnera. Niedawno jednak zaskoczyła wszystkich zdjęciem z tajemniczym nieznajomym mężczyzną.

"Tak, to jest mój chłopak. Cenię sobie bardzo prywatność, więc nie będę udzielać dalszych informacji" - powiedziała w rozmowie z serwisem plejada.pl.

Pod postem aktorki na Instagramie w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy.

"Ale Wy jesteście piękni" - napisała Aleksandra Adamska.

"Wspaniałe uśmiechy" - skomentowała Joanna Moro.

Swoją aprobatę dla nowego związku Julii Kamińskiej wyrazili także: Mariusz Kozak, Katarzyna Ankudowicz, Maria Tyszkiewicz, Artur Chamski czy Misheel Jargalsaikhan.

Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla" Julia Kamińska wyjawiła kulisy pracy na planie serialu "BrzydUla". Zdradziła, co zaskoczyło ją najbardziej.

Julia Kamińska o aktorstwie i życiu prywatnym

Po wielu latach serial "BrzydUla" wrócił na ekrany telewizorów z nowym sezonem. To właśnie ta rola przyniosła Julii Kamińskiej największą popularność. Aktorka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że choć przeżyła wiele wspaniałych chwil na planie nie wie, czy kolejny raz przyjęłaby taką propozycję.

- Jeżeli miałaby to być postać tak głęboka i wielowymiarowa i dająca niesamowicie dużo doświadczenia jak Ula, to jak najbardziej. Natomiast nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduję się na granie głównej roli w serialu codziennym, bo jest to niezwykle obciążające [...] Chyba chciałabym zrobić sobie jakąś przerwę - wyznała Julia Kamińska w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości