Irena Santor do młodego pokolenia: "Nie myślcie, że pierwszy sukces będzie trwał wiecznie"

Irena Santor wypowiedziała się na temat młodego pokolenia
Irena Santor wypowiedziała się na temat młodego pokolenia
Źródło: MWMEDIA
Irena Santor w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat młodego pokolenia. Legenda estrady zaapelowała do młodych ludzi, aby szukali siebie, a nie powielali znane już i utarte schematy.

Irena Santor jest polską piosenkarką i aktorką. Znana jest nie tylko ze swojego pięknego głosu, ale również niesamowitej umiejętności interpretacji wykonywanych przez siebie utworów. Gwiazda ma na swoim koncie takie przeboje jak "Złoty pierścionek", "Już nie ma dzikich plaż", czy "Tych lat nie odda nikt".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

SPOTTVN_CZT_KAROLAK_DZIECI
Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Irena Santor przestrzega młode pokolenie artystów

Niedawno odbyła się gala z okazji 40-lecia magazynu "Wprost". W trakcie jej trwania zostały rozdane wyróżnienia dla znanych osób, które miały szczególny wpływ na nasze życie w ciągu ostatnich 40 lat. Jedną z nagród otrzymała Irena Santor. Legenda estrady została wyróżniona w kategorii "kultura". Nagroda dla artystki była również podziękowaniem za jej troskę o piękno języka polskiego oraz niebywałą kulturę sceniczną.

W trakcie wspomnianego wydarzenia Irena Santor została zapytana przez portal "Jastrząb Post" o to, jak ocenia młode pokolenie, które obecnie podbija świat kultury. Legenda muzyki podzieliła się swoją opinią na ten temat.

"[...] Jeżeli proszę pani, młode pokolenie uczy się tego zawodu, zawodu mówię, bo o tym się powszechnie nie wie, co to jest za zawód, to dobrze... Bardzo bym chciała, żeby dociekali, nie powtarzali po kimś innym, żeby nie byli plagiatem. Szukali w swoim talencie czegoś wartościowego, innego, nowego, bo to tylko wpłynie na rozwój kultury w ogóle [...] - powiedziała artystka.

Irena Santor przestrzegła młode pokolenie artystów
Irena Santor przestrzegła młode pokolenie artystów
Źródło: MWMEDIA

Irena Santor przestrzega młode pokolenie artystów

W dalszej części rozmowy z portalem Irena Santor zwróciła się bezpośrednio do młodych osób ze świata kultury. Aktorka postanowiła podzielić się z młodymi ludźmi swoimi radami dotyczącymi tego, jak powinni postrzegać swój sukces. Ze słów gwiazdy biła mądrość i doświadczenie życiowe.

"[...] Młodzi koledzy buntujcie się owszem, ale nie powielajcie tego, co już było, bo to już było. Szukajcie swojego języka, upustu dla wyobraźni. Szukajcie nowego świata..."- zaapelowała do młodych ludzi gwiazda.

"[...] Nie myślcie, że pierwszy sukces będzie trwał wiecznie. Nie. On jest tylko zapowiedzią, że może być następny i setny, i o to się bijcie." - na koniec dodała Irena Santor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości