Natasza Urbańska zaskakuje nowym kolorem włosów. Odważna metamorfoza

Autor:
Norbert
Żyła
Córka Nataszy Urbańskiej ma już 14 lat

Natasza Urbańska zaskoczyła swoich fanów, prezentując w mediach społecznościowych nową fryzurę. Gwiazda postawiła na odświeżone cięcie i zupełnie nowy kolor włosów. Nowy wizerunek artystki prawdopodobnie związany jest z jej nowym projektem artystycznym.

Natasza Urbańska jest polską piosenkarką i aktorką. Swoją karierę zaczynała w musicalu "Metro". Gwiazda ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród m.in. "Wiktory". Warto dodać, że artystka jest również autorką tekstów, a jej twórczość cieszy się dużym uznaniem wśród publiczności.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość
Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska postawiła na nowy kolor włosów

Natasza Urbańska zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Artystka nie tylko podcięła końcówki, ale również, czym najbardziej zaskoczyła wszystkich fanów, postawiła na zupełnie nowy kolor włosów. Gwiazda zaprezentowała się w przepięknym mahoniowym odcieniu.

Przy okazji pokazania nowej fryzury Natasza Urbańska podzieliła się za pośrednictwem swojego konta w serwisie Instagram okładką nowego singla "LIFT U UP". Według wpisu mu towarzyszącego ma mieć premierę wraz z teledyskiem 15 lutego. Prawdopodobnie przemiana artystki związana jest z nowym projektem artystycznym.

Natasza Urbańska dodała też na swoje media społecznościowe wideo z wizyty u fryzjera. Widać na nim, że gwiazda jest zadowolona z nowego koloru włosów.

Fani zachwyceni nową fryzurą Nataszy Urbańskiej

Na opublikowanym przez Nataszę Urbańską nagraniu w mediach społecznościowych, na uwagę zasługuje nie tylko przepiękny mahoniowy odcień włosów artystki, a także wycieniowane końcówki. Ten zabieg sprawił, że włosy gwiazdy wyglądają na gęste i pełne objętości.

Fani są zachwyceni nową fryzurą Nataszy Urbańskiej i nie kryją swojego entuzjazmu w komentarzach pod postem artystki. Wśród nich najwięcej jest tych gratulujących metamorfozy oraz zachwycających się nowym kolorem włosów gwiazdy.

"Znam tylko jedną taką, która w każdym kolorze wygląda obłędnie",

"Pięknie w tym kolorze",

"Przepięknie w rudych" - pisali rozentuzjazmowani fani.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości