Irena Santor trafiła do Skolimowa. Wiemy, jak czuje się po operacji

Irena Santor o stanie zdrowia
Irena Santor o stanie zdrowia
Źródło: MWMEDIA
Irena Santor to jedna z najbardziej znanych polskich artystek. Niedawno media obiegła niepokojąca wiadomość dotycząca jej stanu zdrowia. Poinformowano bowiem, że wokalistka trafiła do jednego ze szpitali w Warszawie na poważną operację usunięcia złogów minerałów powstałych w nerkach. Jak teraz wyszło na jaw, zabieg poszedł pomyślnie a Irena Santor regeneruje się pod okiem specjalistów w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Irena Santor jest jedną z tych gwiazd polskiej estrady, które chętnie i często zabierają głos w sprawie zdrowia i profilaktyki. Wokalistka w 2000 roku usłyszała druzgocącą diagnozę — nowotwór piersi. Guza udało się jednak wykryć szybko i dzięki operacji, oraz specjalnej terapii artystka wróciła do zdrowia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Jacy rodzice, takie dzieci? 15. Zuzanna Bernat o hejcie, aktorstwie i relacji z mamą Beatą Kawką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Irena Santor w Skolimowie - jak czuje się po operacji?

Gdy pojawiły się pierwsze informacje dotyczące operacji Ireny Santor, w mediach zawrzało. Tysiące osób trzymały kciuki za to, by artystce udało się wrócić do pełni zdrowia. Wokalistka powiedziała podczas krótkiego wywiadu dla serwisu dziendobry.tvn.pl jak się czuje.

"Czuję się dobrze (śmiech). Tak jak się czuje człowiek po operacji.  Jestem w domu pod czułą, anielską opieką" - powiedziała.

Niedługo później na jaw wyszło, że gwiazda przebywa obecnie w Skolimowie.

"Odzyskuję już siły. Jestem pod opieką wspaniałych lekarzy i przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć. Zamierzam jeszcze długo cieszyć się życiem, a zbliżająca się wiosna napawa mnie radością. [...] Przyjechałam do Skolimowa na kilka tygodni. Wracam tu do zdrowia po operacji, którą przeszłam. Jest tu piękny ogród, po którym spaceruję z koleżankami. Bierzemy kijki w garść i chodzimy. Dom artysty w Skolimowie to cudowne miejsce godne polecenia" - powiedziała w wywiadzie dla "Super Expressu".

Irena Santor wspomina Zbigniewa Wodeckiego

Zbigniew Wodecki w swojej karierze nie stronił od duetów. Wielokrotnie stawał na scenie obok innych sław. Niedawno Irena Santor w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl wróciła pamięcią do chwili, gdy mogli wspólnie pracować.

"Pan Wodecki to był geniusz. On umiał wszystko. Ale on skończył konserwatorium na skrzypcach, na fortepianie, więc posiadł wszystkie nauki, a talent dała mu natura lub jak kto woli, talent dał mu pan Bóg. Był to bardzo inteligentny, wrażliwy człowiek. Szukał własnego języka" - powiedziała.

Autorka takich hitów jak "Kawiarenki", czy "Już nie ma dzikich plaż" zaapelowała też do fanów Zbigniewa Wodeckiego.

"Właśnie o tym mówię, jeżeli już macie kogoś naśladować, to Wodeckiego i to, w jaki sposób pracował. To róbcie. Ale resztę róbcie po swojemu".

Irena Santor
Irena Santor
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości