Gwiazdy

Mama Roberta Lewandowskiego jest zakochana. Mariola Bojarska-Ferenc pokazała jej zdjęcie z partnerem

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Mama Roberta Lewandowskiego jest zakochana

Iwona Lewandowska od śmierci męża skupiła się na wychowaniu dzieci. Teraz kiedy syn i córka są już dorośli, postanowiła ułożyć sobie życie u boku nowego partnera. Para świętowała razem rocznicę, a ich zdjęcia udostępniła na Instagramie znana trenerka Mariola Bojarska-Ferenc.

Robert Lewandowski wywodzi się ze sportowej rodziny. Jego ojciec uprawiał judo i grał w piłkę nożną w trzecioligowym Hutniku Warszawa, a mama była siatkarką pierwszoligowego AZS Warszawa oraz lekkoatletką. W 2005 r. zmarł Krzysztof Lewandowski, a jego żona objęła po nim funkcję kierownika hali sportowej w Lesznie. Później Iwona Lewandowska została wiceprezeską miejscowego klubu Partyzant i była nauczycielką wychowania fizycznego.

Iwona Lewandowska pokazała partnera

Ostatnio Robert Lewandowski, goszcząc w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w Onecie, wspomniał tamten czas. Dodał, że miał zaledwie 16 lat, kiedy zmarł jego ojciec.

"Musiałem się wtedy stać mężczyzną. Czy byłem gotowy, to nie wiem, ale musiałem się stać, bo byłem jedynym chłopakiem, mężczyzną w rodzinie. Wiedziałem, że muszę ich wspierać i pomagać, byśmy dali radę" - powiedział.

Po śmierci Krzysztofa Lewandowskiego mama Roberta poświęciła się wychowaniu dzieci. Teraz jednak, kiedy oboje odnoszą sukcesy i są już dorośli, postanowiła zadbać i o siebie. Rok temu Iwona Lewandowska poznała Jacka, z którym ostatnio świętowali rocznicę związku.

Zobacz wideo:

Robert Lewandowski o piłce. Czy boi się starcia z Messim?
Robert Lewandowski o piłce. Czy boi się starcia z Messim? Źródło: "Co za Tydzień"

Mama Roberta Lewandowskiego nie kryje szczęścia

Jakiś czas temu mama Roberta Lewandowskiego w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" powiedziała:

"Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz, jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu. Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz" - mówiła wówczas.

Teraz zdjęcia pary opublikowała na Instagramie Mariola Bojarska-Ferenc.

"Kochani, jak się okazuje życie zaczyna się po 60-tce. To cudowne, by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół. Wczoraj po swoim rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół Iwony Lewandowskiej, by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości. Dojrzali i wspaniali!! P.S strój sportowy, bo myślałam, że to grill. Ale nie przeszkodziło mi to, by cudownie bawić się do rana. Liczą się ludzie. Kochani, cieszymy się z Waszego szczęścia. Miłość jest w Was. Kochamy Was" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości