Iwona Wszołkówna zagrała Jolkę w "Niani", a potem nagle zniknęła. Jak dziś wygląda?

Iwona Wszołkówna
Iwona Wszołkówna
Źródło: MWMEDIA
Iwona Wszołkówna zagrała rolę Jolki w serialu "Niania", a potem zniknęła z show-biznesu. Niedawno Agnieszka Dygant spotkała się z przyjaciółką sprzed lat i pokazała, jak obecnie wygląda. Bardzo się zmieniła?

Iwona Wszołkówna zdobyła popularność jako Jolka, przyjaciółka Frani Maj w kultowym serialu "Niania". Po zakończeniu zdjęć do tego projektu aktorka niespodziewanie zniknęła z ekranów. Fanów serialu tym bardziej ucieszy fakt, że artystka pojawiła się niedawno na Instagramie Agnieszki Dygant.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tomasz Kot o roli pana Kleksa. Na planie filmowym towarzyszył mu syn
Źródło: ozatydzien.tvn.pl

Iwona Wszołkówna zyskała popularność dzięki serialowi "Niania"

Urodzona w 1975 roku, Iwona Wszołkówna ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Zaraz po studiach przeniosła się do Warszawy, gdzie podjęła pracę w Teatrze Współczesnym. Szybko okazało się, że jej prawdziwym powołaniem jest praca przed kamerą, więc skupiła się na rozwoju kariery filmowej i telewizyjnej.

"Początki były fatalne. Przyjaźniłam się wówczas z Tomkiem Kotem. Oboje, jak to krakusy, z małymi walizeczkami ruszyliśmy na podbój Warszawy. Przez półtora roku walczyliśmy o pracę, próbowaliśmy się zaaklimatyzować" - mówiła Gazecie Olsztyńskiej.

Wrodzona determinacja doprowadziła w końcu aktorkę na ścieżkę sukcesu. Iwona Wszołkówna otrzymała rolę Asi w pierwszej polskiej wersji serialu "Camera Cafe". Szczyt popularności zdobyła jednak dopiero w kolejnej produkcji. Aktorka wzięła udział w serialu "Niania", gdzie wcieliła się w charakterystyczną i barwną postać przyjaciółki głównej bohaterki - Jolki.

Agnieszka Dygant i Iwona Wszołkówna w serialu "Niania"
Agnieszka Dygant i Iwona Wszołkówna w serialu "Niania"
Źródło: MWMEDIA

Jak dziś wygląda Iwona Wszołkówna, czyli Jolka z serialu "Niania"?

Po zakończeniu zdjęć do "Niani" Iwona Wszołkówna pojawiła się jeszcze w kilku znaczących produkcjach, takich jak "Pod Mocnym Aniołem", czy "Prawo Agaty". Ostatni raz widziano ją na ekranach już dobrych kilka lat temu. W jednym z wywiadów przyznała, że teraz skupia się na innych priorytetach.

"Swój czas wolę poświęcać dzieciom, a nie... scenariuszom" - wyznała.

Aktualnie Iwona Wszołkówna stara się unikać medialnego zamieszania, jednak niespodziewanie pojawiła się na profilu Instagramowym Agnieszki Dygant. Kobieta wciąż nosi krótko ścięte włosy, jednak już nie w kolorze jasnego blondu. Poznalibyście ją po latach?

"Czasem przyjaźń przechodzi przez ekran i trwa" - podpisała zdjęcie Agnieszka Dygant.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości