Martyna Wojciechowska w krótkich włosach i mocnym makijażu. "Polecam mnie nie naśladować"

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Źródło: x-news
Martyna Wojciechowska co jakiś czas przypomina fanom o swoim dawnym życiu. Gwiazda próbowała w przeszłości różnych rzeczy. Dziś jest znana z programu "Kobieta na krańcu świata", ale nie jest jej obca również kariera modelingowa. Gwiazda pokazała zdjęcie z ważnym przesłaniem. Zobaczcie, jak wyglądała ponad 20 lat temu.

Martyna Wojciechowska uwielbia zaskakiwać fanów. Wiele razy udostępniała w sieci zdjęcia z przeszłości. Były to efekty profesjonalnych sesji fotograficznych w czasach, gdy podróżniczka próbowała kariery modelki. Pora na nowy kadr z 2001 roku. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

31082023_WOJCIECHOWSKA_WIEK
Martyna Wojciechowska o upływie czasu i lęku przed starością. "Ja się dopiero rozkręcam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z przeszłości

Martyna Wojciechowska w zmysłowym stroju ucharakteryzowana na łuczniczkę pozuje na zdjęciu sprzed 23 lat. Podróżniczka miała krótkie włosy i mocny makijaż. Dziś ma zupełnie inny wizerunek. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" nie pokazała tej fotografii bez przyczyny. Gwiazda zazwyczaj zostawia fanów z pewną refleksją. Tym razem chodziło o równość płci.

"Przez długą część swojego życia bardzo starałam się dorównać chłopakom. Ubierałam się i zachowywałam jak oni. Chciałam być jedną z nich. Uważałam, że chłopcy, a potem mężczyźni mają znacznie ciekawsze życie i więcej im wolno. Później przyszedł czas 'pogoni za kobiecością' i chyba trochę pobłądziłam na tej drodze. Wydawało mi się, że im bardziej odważne ubrania i mocny makijaż, tym lepiej. Po długich poszukiwaniach przyszedł w końcu czas na mnie. Po prostu. Czasem w bojówkach, czasem w garniturze, innym razem w sukni. W make-upie albo bez. I to wciąż ja, ta sama Martyna" - wyznała.

I rzeczywiście tak jest. Gwiazda ubiera się stosownie do okazji. Czasami wybiera sportowy strój, innym razem wieczorową suknię, gdy jest zaproszona na przyjęcie. Podróżniczka podkreśla jednak, że ubranie jej nie definiuje. Strój to tylko dodatek. Martyna Wojciechowska jest silna, odważna, wrażliwa i delikatna jednocześnie.

Dziennikarka dodała, że ważne jest dla niej, aby mieć z życia przyjemność i nie dać się wcisnąć w sztywne ramy.

"Mi to zajęło kilkanaście dobrych lat. Polecam mnie nie naśladować" - zasugerowała na koniec.

Martyna Wojciechowska o wywchowywaniu córki

Martyna Wojciechowska ma adoptowaną córkę Kabulę oraz biologiczną — Marysię, która jest już nastolatką i usamodzielnia się. Dziennikarka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, w jaki sposób wychowuje swoje dziecko. Zdradziła, że sama była taką nastolatką, która radziła się rodziców, bo byli bardzo wyrozumiali. Podkreśliła, że taka też jest dla Marysi, ale nie daje jej już tyle rad, co kiedyś. Dlaczego?

- Nie do końca chyba wiedziałam, na czym polega zdrowe macierzyństwo. Myślałam, że ją uchronię przed wszystkimi zagrożeniami, które na nią czyhają, a to jest bzdura, nie jestem w stanie tego zrobić. Więc dzisiaj bardziej jej słucham, bardziej pytam i dowiaduję się, co ja mogę dla niej zrobić, jak mogę jej pomóc, jak mogę ją wesprzeć w tym, żeby się rozwijała i żeby ten świat poznawała na swoich zasadach. Więc na szczęście rozmawiamy bardzo dużo i tak, radzi się mnie w pewnych sprawach, a jak zrobi, to już jest jej decyzja - wyjaśniła.

Przeczytaj cały wywiad: Martyna Wojciechowska o relacji z Marysią

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości