Katarzyna Warnke o życiu uczuciowym po rozwodzie. "Jestem w pewnym zawieszeniu"

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Warnke przeżyła bolesne rozstanie z ojcem swojej córki Heleny. Nie boi się jednak podejmować tematu relacji z Piotrem Stramowskim. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o radzeniu sobie z ciężkimi chwilami. Zdradziła też, czy jest gotowa na nowy związek.

Katarzyna Warnke rozstała się z Piotrem Stramowskim w 2022 roku. Niemal rok później spotkali się w sądzie na rozprawie rozwodowe, która trwała zaledwie 20 minut. We wspólnym oświadczeniu w mediach społecznościowych wyjaśnili, że chcą zachować prywatność i nie będą opowiadać o szczegółach rozstania dla dobra córki Heleny. Obecnie Piotr Stramowski ma nową partnerkę. Czy Katarzyna Warnke też myśli o wejściu w kolejną relację?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki
Źródło: cozatydzień

Katarzyna Warnke o trudnych momentach w życiu

Katarzyna Warnke udzieliła wywiadu Piotrowi Grabarczykowi z serwisu WP Gwiazdy. Opowiedziała w nim o momentach, w których było jej naprawdę ciężko. Pierwszym z nich była ciąża.

"Przez długi czas chciałam ją zachować dla siebie, a później nie wiedziałam, jak to zakomunikować. Padł pomysł pojawienia się na wybiegu podczas pokazu MMC i weszliśmy w to razem z Piotrkiem. Pojawiły się wówczas negatywne głosy, za co później mnie przepraszano - po tym jak Rihanna prezentowała swoją ciążę w podobny sposób" – żartowała aktorka.

Gwiazda przyznała, że polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe na takie występy, gdyż mamy tendencję do "prowincjonalnych odruchów".

Jeśli coś u nas się dzieje i to jest nowe lub wydaje się dziwne, od razu krytykujemy, ale jeśli to samo zrobi Rihanna, to spoko. Brakuje w naszej publicznej przestrzeni odwagi, nonszalancji i może też lekkości
- stwierdziła.

Drugim trudnym momentem, który szczególnie przytłoczył Katarzynę Warnke była rozprawa rozwodowa. Paparazzi wbiegli do sądu i stali w przestrzeni bardzo wąskiego korytarza.

"To już było dla mnie przekroczenie jakiejś granicy dobrego smaku, ale również fizycznej" - podsumowała.

Katarzyna Warnke jest gotowa na nowy związek?

Katarzyna Warnke wyznała w wywiadzie z Wirtualną Polską, że w przeszłości bardzo przeżywała rozstania, ale dzięki mądrej radzie przyjaciela, dziś podchodzi do nich inaczej.

"Mój przyjaciel, lata temu, przy okazji innego rozstania, bardzo zresztą dramatycznego, kiedy nie mogłam ani jeść, ani spać, bo bardzo cierpiałam, powiedział do mnie: 'Słuchaj, albo teraz pozwolisz się zatopić temu ciężarowi i pociągnie cię on na dno, albo stanie się twoją siłą napędową i dostaniesz kopa, żeby działać'. Zła i dobra energia to wciąż energia i co z tym zrobimy, należy do nas i ja w to bardzo wierzę" - powiedziała.

Gwiazda nie neguje tego, że rozwód to bardzo trudne doświadczenie i wymaga czasu, aby dojść do siebie. Jest jednak w dobrym miejscu, choć poprzedni rok nie był dla niej łatwy.

"Oczywiście, progres wymaga pracy i pewnego przetworzenia wszystkiego, co się wydarzyło. I właśnie teraz mam taki czas: przetwarzam i działam. Wykorzystuję tę nową dla siebie sytuację i czerpię z niej. Mam czas dla córki, a gdy ona jest ze swoim tatą, wykorzystuję ten czas twórczo" - wyznała.

Wiele osób interesuje, czy Katarzyna Warnke otworzyła już serce na nową miłość. Aktorka wyznaje, że musi na nowo zdefiniować swoje życie, co powoduje, że jej życie uczuciowe jest w pewnym zawieszeniu. Artystka czuje jednak spokój.

Jestem przede wszystkim mamą i artystką. Może w tej całej układance brakuje jeszcze bycia partnerką. Jeśli jednak chodzi o sprawy miłosne i relacyjne, to jestem w pewnym zawieszeniu. Zwracam się ku sobie, na nowo odczytuję, kim się staję w nowej dla siebie sytuacji. Czuję spokój
- zdradziła Katarzyna Warnke.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości