Dawid z "HP" napisał list do Anastazji. Jego twarz zdradza, ile go to kosztowało

Autor:
Urszula
Grabowska
Dawid Susicki

Na ostatnim Rajskim Rozdaniu z programem pożegnały się dwie dziewczyny. Jedną z nich była Anastazja Pasternak, która była w parze z Dawidem Grygielem-Olekiem. Chłopak zauroczył się w niej, ale dziewczyna nie odwzajemniła jego uczuć. W "Poczcie z raju" możemy zobaczyć jakim uczuciem tak naprawdę ją darzył.

Każde Rajskie Rozdanie to wiele emocji. Uczestnicy panamskiego show starają się przetrwać kolejny tydzień w raju, dobierając się w pary. Czasem nie kierują nimi uczucia, lecz gra. W przypadku Anastazji z Dawidem było coś na pograniczu przyjaźni i uczuć. Dawid Grygiel-Olek od początku wejścia do panamskiej willi zauroczył się ukochaną Igora Kiełbowskiego. Dziewczyna jednak podkreślała podczas bycia z nim w parze, że dla niej jedynym chłopakiem, z którym mogłaby stworzyć romantyczną relację, jest Igor.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dawid z "Hotelu Paradise" popłakał się po odejściu Anastazji

Odejście Anastazji Pasternak było dla Dawida Grygiela-Oleka emocjonującym przeżyciem. Dziewczyna podczas Rajskiego Rozdania nie wybrała go, lecz Davida. Tym samym przekreśliła swój dalszy pobyt w "Hotelu Paradise". Jak sama mówiła, wybrała Davida, bo chciała odpaść z programu, była już zmęczona czekaniem na Igora Kiełbowskiego.

Dawid Grygiel-Olek nie ukrywał, że decyzja Anastazji jest dla niego ciężka. Chłopak zakochał się w dziewczynie i cały czas próbował przekonań ją do tego, że warto otworzyć się na wspólną relację. Jednak kobieta była nieugięta. W "Poczcie z raju" Anastazja odczytała list od Dawida, w którym chłopak napisał:

"Dziękuję za każdy wspólny dzień, za każdy drobny gest. Życzę Ci jak najlepiej, a zwłaszcza, żebyś stworzyła relację, za którą tęskniłaś. Mam nadzieję, że widzimy się po programie" -napisał Dawid.

W odcinku "Poczty z Raju" widzimy, jak uczestnik panamskiego show uronił łzę podczas Rajskiego Rozdania, kiedy było wiadomo, że Anastazja odpada z programu. Możemy zauważyć też, że list, który napisał do niej, był dla niego osobistym, wzruszającym pożegnaniem z nią i wywołał w nim kolejną dawkę emocji.

Dawid na "Poczta z Raju"

Co nowego w kolejnych odcinkach "Hotelu Paradise"?

Kolejny tydzień w raju rozpocznie się już bez Anastazji Pasternak i Hani Balcerzak. Nowe pary to: Mikołaj z Moniką, Grzegorz z Magdą, Angelika z Davem, Marek z Olą i Klaudia z Dawidem. W niektórych parach narodziło się prawdziwe uczucie, w innych to układy i przyjaźnie.

Monika Klim postanowiła w nowy tydzień wejść w parze z Mikołajem Grzybowskim. Postawili oni na przyjaźń. Liczą, że to pomoże im przetrwać kolejne tygodnie w panamskiej willi. Chłopak był zmęczony relacją z Hanią Balcerzak i niedogadywaniem się z Klaudią. Monika zaś w wyniku tego, że Grzegorz zakochał się w Magdzie, została bez swojej pewnej pary.

Czy układ Mikołaja i Moniki przetrwa? Dowiemy się w nachodzącym tygodniu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Hotelu Paradise:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości