Izabela Janachowska trafiła do szpitala w stanie zagrażającym życiu. Apeluje do fanów

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska trafiła do szpitala w stanie zagrażającym życiu. W taki sposób zakończyła się ostatnia impreza branżowa celebrytki. Teraz przestrzega obserwatorów, by regularnie sprawdzali stan zdrowia i nie ignorowali objawów. "Jeżeli coś Was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza" - apeluje.

Izabela Janachowska niezmiennie od wielu lat związana jest z branżą ślubną. Jako ekspertka pojawia się nie tylko w kolejnych tematycznych programach telewizyjnych, ale i w Internecie. Na instagramowym profilu zgromadziła już 482 tys. obserwatorów. Na ostatniej imprezie branżowej celebrytka pojawiła się w olśniewającej formie. Różowa kreacja, w trendzie "Barbie" wyglądała na Izabeli Janachowskiej jak zwykle wspaniale, co nie umknęło uwadze fotoreporterów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Cornelia Wiśniewska z córką o zaletach lalki Barbie
Cornelia Wiśniewska z córką o zaletach lalki Barbie
Źródło: Co za Tydzień TVN

Izabela Janachowska o trudnym czasie

Mimo że na imprezie Izabela Janachowska zachowała pozory świetnego samopoczucia do samego końca, okazuje się, że zaraz po wydarzeniu trafiła wprost do szpitala. O stanie zdrowia poinformowała za pomocą social mediów. Szczerze wyznała, że ostatni czas był dla niej wyjątkowo trudny.

"Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe. W czwartek tuż po ramówce trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką IPiN…" - zaczęła wpis.

Na szczęście chwile grozy celebrytka ma już za sobą. Specjaliści szybko opanowali sytuację, a pacjentka, cała i zdrowa, wróciła już pod opiekę najbliższych. Nie podała jednak szczegółów stanu zdrowia.

"Plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do Was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujecie objawów, jeżeli coś Was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza" - skierowała się do obserwatorów.

Izabela Janachowska w stylu Barbie

Izabela Janachowska jest specjalistką od wszelkich zadań okołoślubnych, w tym nie tylko organizacyjnych, ale i modowych. Panny młode, które do ołtarza idą pod jej opieką, zwykle wyglądają naprawdę światowo. Stąd, jak można się spodziewać i sama celebrytka potrafi zadbać o samą siebie. Podczas ostatniej imprezy wybrała najmodniejszy w tym sezonie barbie-róż.

Idealną figurę celebrytki okalała całkiem zakryta monochromatyczna maxi z kokardą na dekolcie i spódnicą z ozdobnymi piórkami. Całość uzupełniała dopasowana kolorystycznie mini torebka i obowiązkowo różowe klasyczne szpilki. Do naturalnego makijażu, również utrzymanego w trendzie Barbie, Izabela Janachowska dobrała skromną fryzurę — koka w stylu lat 90. z opadającą na boki grzywką.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości