Izabela Janachowska zdradza, jak potoczyła się afera z Pauliną Smaszcz. "Miałam pomysł, żeby..."

Izabela Janachowska powiedziała, jak skończyła się afera z Pauliną Smaszcz
Izabela Janachowska powiedziała, jak skończyła się afera z Pauliną Smaszcz
Źródło: Mw Media
Izabela Janachowska w najnowszym wywiadzie wyjaśniła, jak zakończyła się sprawa z Pauliną Smaszcz, która kilka miesięcy temu niepochlebnie wypowiedziała się o jej związku, a także o synku.

Paulina Smaszcz od dłuższego czasu jest na tapecie mediów, za sprawą rozstania z Maciejem Kurzajewskim, a także komentowania jego nowego związku z Katarzyną Cichopek. Mimo że od ujawnienia tej relacji minęło już wiele miesięcy, to dziennikarka do tej pory zabiera głos w sprawie byłego męża.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu

Paulina Smaszcz zaatakowała Izabelę Janachowską

W ubiegłym roku w podcaście Anny Zejdler "Porażka czyli sukces" Paulina Smaszcz nieprzychylnie wypowiedziała się o kobietach, które wchodzą w związek z mężczyzną, który miał dzieci i żonę.

"Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?" - mówiła oburzona.

Izabela Janachowska szybko odpowiedziała Paulinie Smaszcz w mediach społecznościowych, wyjaśniając, że obecnego męża poznała, kiedy ten był już po rozwodzie, a o dziecko starali się przez kilka lat. Tancerka zaznaczyła, że pozwie Pauline Smaszcz za szerzenie nieprawdziwych informacji na jej temat.

Izabela Janachowska o konflikcie z Pauliną Smaszcz

Od tej afery minęło już kilka miesięcy. Ostatnio w rozmowie z "Pomponikiem" Izabela Janachowska wróciła wspomnieniami do tej sytuacji i zdradziła, jakie jest jej zakończenie.

"Zdenerwowało nas to, że jej słowa uderzyły w nasze dziecko. Natomiast stwierdziliśmy, że szkoda zachodu, szkoda naszego czasu, naszego życia, zdrowia, energii. Sądy zawsze zabierają ci czas, to są nerwy... Po co?!" - wyjaśniła w rozmowie z Damianem Glinką.

Izabela Janachowska zaznaczyła, że nie chce więcej poświęcać czasu tej sprawie, ale miała pomysł, aby Paulina Smaszcz zapłaciła ustaloną wcześniej kwotę na cele charytatywne.

"Miałam taki pomysł, żeby może chociaż odczuła to finansowo, żeby pieniądze przeznaczyła na cel charytatywny. Ale mam takie poczucie, że nie ma z kogo nawet ściągnąć tych pieniędzy. Sztuka dla sztuki? Szkoda czasu" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości