Izabela Trojanowska o cenie sławy. Córka nie chciała iść w jej ślady. "Płakała, że jestem dla niej nieważna"

Izabela Trojanowska o cenie sławy. Córka nie chciała iść w jej ślady
Izabela Trojanowska o cenie sławy. Córka nie chciała iść w jej ślady
Źródło: MWMEDIA
Izabela Trojanowska wzbudzała największe zainteresowanie w latach 80. i 90. Doprowadzała publiczność do prawdziwego szaleństwa i budziła podziw ze względu na swoją charyzmę. Doczekała się jednego dziecka, córki Roxany. Kobieta wybrała inny zawód niż mama, choć kiedyś sama marzyła o karierze na scenie. Co ją zniechęciło?

Izabela Trojanowska dała się poznać jako piosenkarka i aktorka. W 1980 rozpoczęła współpracę z Budką Suflera. Rok później wydała debiutancki album i wylansowała takie przeboje jak: "Tyle samo prawd ile kłamstw" czy "Wszystko, czego dziś chcę". Nagrywała utwory rockowe i pop-rockowe. Prezentowała w nich treści feministyczne. W latach 80. nosiła krótko ścięte włosy. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii. W 2020 świętowała jubileusz 40-lecia pracy artystycznej.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabela Trojanowska o cieniach sławy. Jak jej kariera odbiła się na córce?

Piosenkarka poślubiła swojego ukochanego 27 września 1979 roku. Jej mężem został matematyk Marek Trojanowski. W 1991 roku powitali na świecie córkę. Izabela Trojanowska była gościem programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". Przyznała, że jej popularność wpłynęła na życie rodzinne. Doszło do tego, że córka była zazdrosna o sławę matki. Gwiazda przypomniała sobie o incydencie, jaki miał miejsce, gdy rozdawała autografy w czasie wakacji w Jastrzębiej Górze.

Rozdawałam autografy dzieciom z kolonii. Niektóre nawet nie wiedziały, kim jestem, ale skoro ktoś chciał podpis, to i cała reszta. Podpisywałam się na koszulkach i na czapeczkach. Trwało to bardzo długo, a moja córka stała obok pod płotem i płakała, że jestem dla niej nieważna. Było jej przykro, że całą uwagę i czas poświęciłam obcym dzieciom. Po tym zdarzeniu obiecałam sobie, że więcej jej nie zabiorę w tak zaludnione miejsce
- wspomina Izabela Trojanowska.

Czym zajmuje się córka Izabeli Trojanowskiej?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Córka Izabeli Trojanowskiej myślała w przeszłości o tym, aby pójść w ślady mamy i również śpiewać. Obserwując, jak naprawdę wygląda życie gwiazdy, wycofała się z tego pomysłu. Kobieta wybrała studia prawnicze. Izabela Trojanowska powiedziała, jakie jeszcze zna cienie sławy.

W tej chwili robi aplikację. Dobrze jej idzie. Przede wszystkim nie podoba jej się, że ja nie mam życia prywatnego… Zabrałam ją kiedyś na pokaz mody, a później czytałyśmy w internecie, że na siłę lansuję córkę. To nie jest fajne. Ludzie zawsze jakoś chcą dokuczyć. Nie wiem po co. A gdzie mam ją zabrać? Do lasu, żeby nikt nie widział?
- zwierzyła się piosenkarka.
Festiwal gwiazd Międzyzdroje
Izabela Trojanowska z córką w 2007 roku
Festiwal gwiazd Międzyzdroje
Źródło: mwmedia
Izabela Trojanowska z córką w 2010 roku
Izabela Trojanowska z córką w 2010 roku
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości