Michał Szpak o dzieciństwie, orientacji i rodzinie. "Marzę o tym, żeby mieć dziecko"

Michał Szpak
Michał Szpak o dzieciństwie i założeniu rodziny
Źródło: MWMEDIA
Michał Szpak w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat dzieciństwa. Opowiedział, jak kolorowemu ptakowi żyje się w Jaśle, o przeprowadzce do Włoch i wsparciu rodziców. Michał Szpak wyjawił ponadto, co sądzi o założeniu rodziny.

Kariera Michała Szpaka rozpoczęła się wiosną 2011 roku, kiedy to zjawił się na castingu do emitowanego wówczas na antenie stacji TVN muzycznego talent show "X Factor". Zajął drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. Od tamtej pory nieustannie się rozwija, sięgając coraz wyżej. W 2016 roku został reprezentantem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym z piosenką "Color of Your Life" zajął w finale ósme miejsce.

Michał Szpak od początku medialnej przygody wychodzi naprzeciw sztywnym normom. To artysta, który nieustannie udowadnia, że warto być sobą - choć ta droga rzadko usłana jest różami. Łamie stereotypy i ma odwagę do wyrażania siebie. Michał Szpak jest ponadto sojusznikiem społeczności LGBTQ+.

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Michał Szpak o dzieciństwie

Michał Szpak udzielił niedawno szczerego wywiadu. Na łamach magazynu "Twój Styl" opowiedział m.in. o dzieciństwie. Artysta dorastał w Jaśle i nigdy nie ukrywał, że w domu nie było łatwo. Rodzice jednak zawsze wspierali go w realizcji marzeń.

"Choć było biednie i czasem ciężko, czułem się bezpiecznie. To nie był dom przytulaśny, jesteśmy z surowego chowu, ale szczery, prawdziwy, dobry. Mieszkaliśmy w dwupokojowym służbowym mieszkaniu na obrzeżach Jasła. Dwa pierwsze piętra budynku zajmował hotel, wyżej były mieszkania. Pamiętam wspólną kuchnię na długim korytarzu, elektryczne palniki i prodiże. Codziennie unosił się tam zapach pieczonego ciasta" - powiedział artysta.

W wywiadzie Michał Szpak wyjawił, że gdy miał 10 lat jego mama wyjechała do Włoch. Jakiś czas później dołączyła do niej cała rodzina. Zdradził, że to tam ukształtował się jego gust modowy. Włochy stały się dla Michała Szpaka miejscem wybudzenia artystycznej duszy. Aż do teraz muzyk czerpie garściami z tamtejszej mody - w końcu to tam po raz pierwszy zetknął się z mężczyznami, który nie bali się eksperymentować. Michał Szpak nie ukrywał, że od najmłodszych lat stawiał na ekscentryzm, co nie przypadało do gustu nauczycielom.

"Nauczyciele nie mogli znieść mojego wyglądu - długich włosów, makijażu, pomalowanych paznokci. Zacząłem się malować wcześnie, pierwsze cienie i tusze podbierałem mamie. Lubiła moje długie włosy i to szaleństwo w ubieraniu się. Pożyczałem od niej szpilki i garsonki" - powiedział.

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2022
Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2022
Źródło: MWMEDIA

Michał Szpak o orientacji i powiększeniu rodziny

W mediach wielokrotnie poruszano temat orientacji seksualnej Michała Szpaka. Artysta jest sojusznikiem społeczności LGBTQ+. W rozmowie z "Twoim Stylem" ponownie podkreślił, że w jego życiu jest miejsce na drugą osobę, a jej płeć nie ma znaczenia.

"Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą"- podkreślił Michał Szpak.

Muzyk zdradził ponadto, że marzy o założeniu rodziny i posiadaniu dziecka. Przedłużenie linii życia ma dla niego ogromne znaczenie.

"Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze" - dodał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Twóh Styl"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości