Izabella Scorupco pokazała zdjęcie syna. Właśnie skończył 19 lat

Izabella Scorupco pokazała syna
Izabella Scorupco pokazała syna
Źródło: MWMEDIA
Izabella Scorupco jest matką dwójki dzieci, ale rzadko kiedy pokazuje się z synem publicznie. Aktorka przeważnie pozuje w towarzystwie dorosłej już córki, jednak teraz zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcia swojej młodszej pociechy z okazji jego 19. urodzin.

Izabella Scorupco lata temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie razem z rodziną mieszka do dziś. Aktorka, która jako jedyna Polka miała okazję zagrać dziewczynę Jamesa Bonda, wciąż wzbudza wiele emocji wśród rodaków, którzy chętnie obserwują ją na Instagramie. Gwiazda chętnie publikuje w mediach społecznościowych prywatne ujęcia z mężem oraz dorosłą córką, rzadko jednak kiedy na koncie Izabelli Scorupco pojawiają się zdjęcia z jej synem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Izabella Scorupco pokazała syna. Jacob Ryamond ma już 19 lat

Izabella Scorupco bardzo rzadko pokazuje syna, a on sam na Instagramie ma profil prywatny. Aktorka chwali się zdjęciami swojej młodszej pociechy tylko raz do roku, dokładnie w jego urodziny. Tak też było i tym razem, gdy gwiazda postanowiła publicznie złożyć życzenia Jacobowi Raymondowi. Izabella Scorupco opublikowała fotografię, na której widzimy 19-latka we wzorzystej koszuli, zielonej czapce z daszkiem i okularach przeciwsłonecznych na tle basenu.

"Wszystkiego najlepszego dla mojego najprzystojniejszego chłopca na świecie Jacoba Raymonda" - pisała Izabella Scorupco na InstaStories.

Izabella Scorupco pokazała syna
Izabella Scorupco pokazała syna
Izabella Scorupco pokazała syna
Źródło: Screen/ Instagram Izabelli Scorupco

Do życzeń urodzinowych dołączyła się także siostra jubilata i jednocześnie starsza pociecha Izabelli Scorupco, Julia Czerkawska. 25-latka również opublikowała z nim pamiątkowe zdjęcie.

Dzieci Izabelli Scorupco: Julia Czerkawska i Jacob Raymond
Dzieci Izabelli Scorupco: Julia Czerkawska i Jacob Raymond
Dzieci Izabelli Scorupco: Julia Czerkawska i Jacob Raymond
Źródło: Instagram Julii Czerkawskiej/ Screen
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Izabella Scorupco ma dwójkę dzieci. Trzy razy wychodziła za mąż

Izabella Scorupco trzy razy wychodziła za mąż, a dwa razy owocami tych związków były dzieci. Pierwszy raz aktorka stanęła na ślubnym kobiercu w 1996 roku, a jej wybrankiem został uznany hokeista Mariusz Czerkawski. Rok po ślubie na świat przyszła córka pary Julia, która niedawno ukończyła studia na Uniwersytecie w Kalifornii. Niestety, zaledwie rok po narodzinach dziewczynki Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski wzięli rozwód. W 2003 roku gwiazda znów została żoną, tym razem jej mężem został Jeffrey Raymond, amerykański specjalista branży PR. Jeszcze w tym samym roku para przywitała na świecie syna Jacoba. To małżeństwo również jednak się rozpadło, a po rozstaniu rodzice podzielili się opieką nad chłopcem.

W 2019 roku Izabella Scorupco obwieściła, że po raz trzeci wzięła ślub. Aktorka wyszła za szwedzkiego milionera Karla Rosengrena, z którym jest do dziś.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości