Gwiazdy

Jacek Poniedziałek nagłośnił, co robią Rosjanie na urlopach. Zdumiewające zdjęcie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Kowalewska
Jacek Poniedziałek o zachowaniu Rosjan za granicą

Jacek Poniedziałek podczas wakacji w Słowenii natknął się na rosyjską tablicę rejestracyjną. Aktor zauważył, że pewien jej fragment został zaklejony przez właściciela auta. Jak się okazuje, to częsta praktyka wśród Rosjan. Sprawę skomentowała Anna Kalczyńska.

Okres urlopowy trwa w najlepsze. Na wakacyjny odpoczynek gwiazdy najczęściej wybierają zagraniczne kurorty, a wyjazdy dumnie relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor Jacek Poniedziałek nie należy do wyjątków. Po krótkim pobycie nad polskim morzem skierował się w zupełnie inną stronę i aktualnie zwiedza Słowenię.

Jacek Poniedziałek o zachowaniu Rosjan za granicą

Jacek Poniedziałek opublikował niedawno zdjęcie, na którym uwiecznił tablicę rejestracyjną. Natknął się na nią właśnie w Słowenii. Z pozoru zwyczajna rzecz skrywała jednak tajemnicę. Okazało się, że tablica rejestracyjna jest rosyjska, a właściciel zakleił widoczną na niej rosyjską flagę.

"Rosjanie na wakacjach w Europie ukrywają pochodzenie tablic rejestracyjnych swoich samochodów. A jest ich wiele!" - napisał na swoim instagramowym profilu.

Pod postem pojawiły się komentarze innych internautów, którzy podobnie oklejone rejestracje widzieli również w Polsce.

"Na Półwyspie Helskim widziałem tak samo zdobioną rejestrację" - napisał jeden z komentujących.

Sprawę skomentowała również prezenterka Anna Kalczyńska. W krótkich, acz dosadnych słowach podsumowała zaskakujące praktyki Rosjan.

"Wstyd na zawsze" - przyznała.

Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną
Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Poniedziałek - kariera, życie prywatne

Jacek Poniedziałek jest polskim aktorem teatralnym i telewizyjnym oraz reżyserem. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Swoją karierę rozpoczynał na teatralnych deskach, a na szklanym ekranie zadebiutował w 1999 roku. Poza karierą aktorską Jacek Poniedziałek spełnia się w roli tłumacza - ma na swoim koncie przetłumaczenie z języka angielskiego kilku sztuk teatralnych. W 2005 roku artysta dokonał coming outu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości