Gwiazdy

Jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Niektórych trudno poznać

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jak Katarzyna Cichopek, Mikołaj Roznerski i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądali w dzieciństwie?

Dzień Dziecka to jedno z najchętniej obchodzonych świąt w naszym kraju. Co roku 1 czerwca jesteśmy obdarowywani przez naszych rodziców i wręczamy również prezenty dzieciom. O tym szczególnym dniu pamiętają także polskie gwiazdy, które chętnie publikują w sieci okolicznościowe zdjęcia. Na niektórych widzimy, jak celebryci wyglądali w dzieciństwie, zanim stali się sławni.

Dzień Dziecka obchodzony jest na całym świecie, a tradycja ta została zapoczątkowana na początku XX wieku. Międzynardowy Dzień Dziecka w większości krajów świętowany jest 16 czerwca, natomiast w Polsce oraz innych byłych krajach socjalistycznych 1 czerwca. Nie zawsze jednak tak było. Przed II wojną światową święto wszystkich dzieci przypadało na 22 września i tego dnia odbywały się dedykowane najmłodszym msze święte oraz szkolne akademie. Dziś Dzień Dziecka przeważnie jest świętowany w najbliższym gronie, a do takiego polskie gwiazdy zaliczają także swoich fanów. Celebryci z tej okazji lubią pokazywać, jak wyglądali wiele lat wcześniej.

Gwiazdy na Dzień Dziecka. Dorota Szelągowska zwróciła się do najmłodszych

Muzycy z zespołu Golec uOrkiestra z okazji Dnia Dziecka przygotowali dla fanów nie lada gratkę. Artyści opublikowali swoje zdjęcia z dzieciństwa i poprosili internautów, by odgadli, który z nich jest na konkretnej fotografii.

Zdjęciem z dzieciństwa pochwaliła się także Dorota Szelągowska. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" pokusiła się przy tym o okolicznościowy wpis, kierowany do jej najmłodszych odbiorców.

"Kochane dzieci. Z okazji waszego święta, życzę Wam, fajnych rodziców, którzy się lubią. Nie tylko siebie nawzajem, ale też siebie osobiście, żebyście mogły zobaczyć, jak to się robi. Bo co z tego, że będą wam mówić, jacy jesteście ładni i mądrzy, kiedy sami słysząc komplement od innych, odpowiadają, że 'wcale nie', 'no co ty, przytyłam' i 'ta sukienka to stara jest'. Bo przecież chcecie być tacy jak oni, nie? I żeby nikt nie pakował w was swoich lęków. Nie łaził za wami i nie gadał, że 'zaraz się przewrócisz', nie krzyczał 'uwaga!', 'Jezus, co to dziecko robi' i 'ja się tak martwię'. Żebyście mieli przestrzeń na robienie niebezpiecznych rzeczy w ostrożny sposób. Bo każdy z nas to umie, zanim nam tego nie stłamszą lękiem. Nie naszym. Ale potem go trzeba nieść. Nie polecam. I jeszcze, żeby słowo 'grzeczny' zostało usunięte ze słownika. O tak - pyk- i nie ma. Bo co to w ogóle znaczy? Bądźcie dobrzy dla siebie i otoczenia. Uważni. Bierzcie innych pod uwagę. To wystarczy. Na koniec zdradzę Wam sekret- dorosłość nie istnieje. To zwykła maskarada, która niektórym wchodzi za mocno. Tak naprawdę nic się zmienia, jak kończysz 18, 30 czy 40 lat. Już święty Mikołaj jest bardziej prawdziwy. I wróżka zębuszka, choć potem się okazuje, że z tymi zębami to jest na odwrót i to jej trzeba płacić. To tyle. Nie musicie dziękować" - napisała.

Marcin Hakiel przyznał natomiast, że taniec w jego sercu był od dzieciństwa.

"Taniec w sercu od małego" - napisał 1 czerwca.

Odeta Moro z okazji 1 czerwca również przypomniała fanom, jak wyglądała, jeszcze zanim stała się sławna.

"Dziś może już bez kokardy, ale nadal w emocjach idę przez życie. I tego wam również życzę" - napisała.

Dziecięcą fotografią na swoim koncie na Instagramie podzielił się również Piotr Rubik, który przyznał, że wciąż czuje się w pewnym stopniu dzieckiem.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że cały czas mogę być dużym dzieckiem. Pielęgnuję to uczucie, robiąc to, co kocham. Z okazji dzisiejszego dnia życzę wam, żebyście jak najdłużej zachowali w sobie dziecięcą radość" - napisał.

Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony"
Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony" Karolina Antoniades z "Żony Miami" opowiedziała o wychowaniu córki. Atena niedługo skończy 11 lat i nie ma najłatwiejszego charakteru. Widzom programu dała się poznać jako bardzo stanowcza dziewczynka. Karolina Antoniades w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że ciągle musi ją mobilizować i bardzo ważna jest odnowienia dyscyplina.

Jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie?

Jakiś czas temu swoim zdjęciem z czasów dzieciństwa podzieliła się Joanna Koroniewska. Okazuje się, że aktorka w czasach młodości była zapaloną harcerką.

"Czuj, czuj czuwaj. Nie dajcie się zwieść temu niewinnemu uśmiechowi. Ta słodka dziewczynka od najmłodszych lat potrafiła dać popalić. Kiedyś koleżankom i kolegom, a dziś...?! Zgadnijcie sami" - pisała wówczas.

Podobne zdjęcie swego czasu wstawiła także Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która przy okazji powspominała beztroskie czasy.

"Kiedyś byłam małą dziewczynką, hej! Teraz jestem niewiele większa... " - napisała.

Patrząc na zdjęcie Katarzyny Cichopek z dzieciństwa, możemy mieć wrażenie, że celebrytka mało się zmieniła. Gwiazda do tej pory ma takie samo niewinne spojrzenie i burzę brązowych loków.

"Wszystkiego najlepszego dzieciaki małe i duże. Nigdy nie zagubcie swojego wewnętrznego dziecka" - napisała Katarzyna Cichopek z okazji Dnia Dziecka.

Siebie z lat młodości nie wyparłaby się również Paulina Krupińska, która z biegiem czasu mamy wrażenie, że zmieniła jedynie fryzurę.

"A gdyby tak znów na chwilę być tą dziewczynką z głową pełną pomysłów i absolutną radością życia" - napisała.

Swoje oraz męża zdjęcia z dziecięcych lat jakiś czas temu opublikowała Zofia Zborowska-Wrona. Aktorka śmiała się przy tym, że jej córka ma po kim odziedziczyć bujne włosy.

"Wszystkiego najlepszego dla nas, bo przecież każdy z nas jest czyimś dzieckiem" - napisała z okazji Dnia Dziecka.

Ewa Wachowicz jako kilkuletnia dziewczynka najbardziej marzyła o tym, by dostać w prezencie własną lalkę.

"Jak ja marzyłam, by mieć własną lalkę! I dobrze mieć marzenia i pielęgnować dziecko w sobie! Czego wszystkim życzę" - napisała na swoim Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak z okazji Dnia Dziecka śmiała się za to, że od małego pielęgnuje w sobie miłość do zwierząt, a szczególnie do psów, którymi do dziś się otacza.

"U mnie od lat bez zmian" - przyznała z uśmiechem.

Swoje zdjęcie z dzieciństwa opublikował także Mikołaj Roznerski, który na fotografii stoi obok swojego brata. Fani nie ukrywali, że są do siebie tak bardzo podobni, że nie są w stanie odgadnąć, kto jest kim na pamiątkowym zdjęciu.

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dzieciaczkom małym i dzieciaczkom dużym" - pożyczył aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/ PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości