Jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Niektórych trudno poznać

Jak Katarzyna Cichopek, Mikołaj Roznerski i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądali w dzieciństwie?
Jak Katarzyna Cichopek, Mikołaj Roznerski i Agnieszka Woźniak-Starak wyglądali w dzieciństwie?
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/ PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Dzień Dziecka to jedno z najchętniej obchodzonych świąt w naszym kraju. Co roku 1 czerwca jesteśmy obdarowywani przez naszych rodziców i wręczamy również prezenty dzieciom. O tym szczególnym dniu pamiętają także polskie gwiazdy, które chętnie publikują w sieci okolicznościowe zdjęcia. Na niektórych widzimy, jak celebryci wyglądali w dzieciństwie, zanim stali się sławni.

Dzień Dziecka obchodzony jest na całym świecie, a tradycja ta została zapoczątkowana na początku XX wieku. Międzynardowy Dzień Dziecka w większości krajów świętowany jest 16 czerwca, natomiast w Polsce oraz innych byłych krajach socjalistycznych 1 czerwca. Nie zawsze jednak tak było. Przed II wojną światową święto wszystkich dzieci przypadało na 22 września i tego dnia odbywały się dedykowane najmłodszym msze święte oraz szkolne akademie. Dziś Dzień Dziecka przeważnie jest świętowany w najbliższym gronie, a do takiego polskie gwiazdy zaliczają także swoich fanów. Celebryci z tej okazji lubią pokazywać, jak wyglądali wiele lat wcześniej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Gwiazdy na Dzień Dziecka. Dorota Szelągowska zwróciła się do najmłodszych

Muzycy z zespołu Golec uOrkiestra z okazji Dnia Dziecka przygotowali dla fanów nie lada gratkę. Artyści opublikowali swoje zdjęcia z dzieciństwa i poprosili internautów, by odgadli, który z nich jest na konkretnej fotografii.

Zdjęciem z dzieciństwa pochwaliła się także Dorota Szelągowska. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" pokusiła się przy tym o okolicznościowy wpis, kierowany do jej najmłodszych odbiorców.

"Kochane dzieci. Z okazji waszego święta, życzę Wam, fajnych rodziców, którzy się lubią. Nie tylko siebie nawzajem, ale też siebie osobiście, żebyście mogły zobaczyć, jak to się robi. Bo co z tego, że będą wam mówić, jacy jesteście ładni i mądrzy, kiedy sami słysząc komplement od innych, odpowiadają, że 'wcale nie', 'no co ty, przytyłam' i 'ta sukienka to stara jest'. Bo przecież chcecie być tacy jak oni, nie? I żeby nikt nie pakował w was swoich lęków. Nie łaził za wami i nie gadał, że 'zaraz się przewrócisz', nie krzyczał 'uwaga!', 'Jezus, co to dziecko robi' i 'ja się tak martwię'. Żebyście mieli przestrzeń na robienie niebezpiecznych rzeczy w ostrożny sposób. Bo każdy z nas to umie, zanim nam tego nie stłamszą lękiem. Nie naszym. Ale potem go trzeba nieść. Nie polecam. I jeszcze, żeby słowo 'grzeczny' zostało usunięte ze słownika. O tak - pyk- i nie ma. Bo co to w ogóle znaczy? Bądźcie dobrzy dla siebie i otoczenia. Uważni. Bierzcie innych pod uwagę. To wystarczy. Na koniec zdradzę Wam sekret- dorosłość nie istnieje. To zwykła maskarada, która niektórym wchodzi za mocno. Tak naprawdę nic się zmienia, jak kończysz 18, 30 czy 40 lat. Już święty Mikołaj jest bardziej prawdziwy. I wróżka zębuszka, choć potem się okazuje, że z tymi zębami to jest na odwrót i to jej trzeba płacić. To tyle. Nie musicie dziękować" - napisała.

Marcin Hakiel przyznał natomiast, że taniec w jego sercu był od dzieciństwa.

"Taniec w sercu od małego" - napisał 1 czerwca.

Odeta Moro z okazji 1 czerwca również przypomniała fanom, jak wyglądała, jeszcze zanim stała się sławna.

"Dziś może już bez kokardy, ale nadal w emocjach idę przez życie. I tego wam również życzę" - napisała.

Dziecięcą fotografią na swoim koncie na Instagramie podzielił się również Piotr Rubik, który przyznał, że wciąż czuje się w pewnym stopniu dzieckiem.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że cały czas mogę być dużym dzieckiem. Pielęgnuję to uczucie, robiąc to, co kocham. Z okazji dzisiejszego dnia życzę wam, żebyście jak najdłużej zachowali w sobie dziecięcą radość" - napisał.

Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony"
Karolina Antoniades z "Żony Miami" opowiedziała o wychowaniu córki. Atena niedługo skończy 11 lat i nie ma najłatwiejszego charakteru. Widzom programu dała się poznać jako bardzo stanowcza dziewczynka. Karolina Antoniades w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że ciągle musi ją mobilizować i bardzo ważna jest odnowienia dyscyplina.

Jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie?

Jakiś czas temu swoim zdjęciem z czasów dzieciństwa podzieliła się Joanna Koroniewska. Okazuje się, że aktorka w czasach młodości była zapaloną harcerką.

"Czuj, czuj czuwaj. Nie dajcie się zwieść temu niewinnemu uśmiechowi. Ta słodka dziewczynka od najmłodszych lat potrafiła dać popalić. Kiedyś koleżankom i kolegom, a dziś...?! Zgadnijcie sami" - pisała wówczas.

Podobne zdjęcie swego czasu wstawiła także Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która przy okazji powspominała beztroskie czasy.

"Kiedyś byłam małą dziewczynką, hej! Teraz jestem niewiele większa... " - napisała.

Patrząc na zdjęcie Katarzyny Cichopek z dzieciństwa, możemy mieć wrażenie, że celebrytka mało się zmieniła. Gwiazda do tej pory ma takie samo niewinne spojrzenie i burzę brązowych loków.

"Wszystkiego najlepszego dzieciaki małe i duże. Nigdy nie zagubcie swojego wewnętrznego dziecka" - napisała Katarzyna Cichopek z okazji Dnia Dziecka.

Siebie z lat młodości nie wyparłaby się również Paulina Krupińska, która z biegiem czasu mamy wrażenie, że zmieniła jedynie fryzurę.

"A gdyby tak znów na chwilę być tą dziewczynką z głową pełną pomysłów i absolutną radością życia" - napisała.

Swoje oraz męża zdjęcia z dziecięcych lat jakiś czas temu opublikowała Zofia Zborowska-Wrona. Aktorka śmiała się przy tym, że jej córka ma po kim odziedziczyć bujne włosy.

"Wszystkiego najlepszego dla nas, bo przecież każdy z nas jest czyimś dzieckiem" - napisała z okazji Dnia Dziecka.

Ewa Wachowicz jako kilkuletnia dziewczynka najbardziej marzyła o tym, by dostać w prezencie własną lalkę.

"Jak ja marzyłam, by mieć własną lalkę! I dobrze mieć marzenia i pielęgnować dziecko w sobie! Czego wszystkim życzę" - napisała na swoim Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak z okazji Dnia Dziecka śmiała się za to, że od małego pielęgnuje w sobie miłość do zwierząt, a szczególnie do psów, którymi do dziś się otacza.

"U mnie od lat bez zmian" - przyznała z uśmiechem.

Swoje zdjęcie z dzieciństwa opublikował także Mikołaj Roznerski, który na fotografii stoi obok swojego brata. Fani nie ukrywali, że są do siebie tak bardzo podobni, że nie są w stanie odgadnąć, kto jest kim na pamiątkowym zdjęciu.

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dzieciaczkom małym i dzieciaczkom dużym" - pożyczył aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/ PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]